- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Pavilion 15-eg3046ua (9H8S7EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/1
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3046ua (9H8S7EA)
597750
Ноутбук HP ENVY x360 15-fe0004ua (A5AJ0EA)628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 395 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 364 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 301 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 156 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 019 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 45 992 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP Probook 440-G10 (8A4X6EA) 73 375 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Pavilion 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,9 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Natural Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,74 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,49 |
| Артикул | 9H8S7EA |
| Штрихкод | 197961595666 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Я б назвав цей ноут базовим, бо тут нормальний процесор, достатньо оперативної пам'яті для стабільної роботи. Я в основному користуюсь тут робочими програмами по типу екселя, гугл документами та інколи використовую фотошоп. Зручно, що тут є слот тайп С, і через нього можна заряджати ноут та використовувати його для додаткового підключення монітора.
К сожалению ограничен в финансах, поэтому пришлось выбирать среди ноутов с интегрированными видеокартами. Мне показалось, что в этом HP Pavilion оптимальное соотношение процессор Intel Core i5, оперативка DDR4 ну и видеокарточка Intel Iris Xe Graphics. Суммарно они обеспечивают хорошую скорость работы не только с офисным пакетом, но и с простенькими играми. Сам ноут собран хорошо, дисплей приятный, клавиатура мягкая.
Ну, для роботи - підходить прекрасно. Через специфіку моєї праці він мені підійшов не на всі 100%, однак ціна та інше залізо були основним критерієм вибору. З оперативною пам'яттю та гарним процесором я можу не перейматися за кількість вкладок у хромі, не закривати потрібні мені додатки і відносно комфортно працювати. Внутрішньої пам'яті для робочих задач - більш ніж достатньо. Система вантажиться швидко з неї. Відеокарта, нажаль, не дискретна, що дещо ускладнює роботу з графікою. Вага невеличка, тож носити на роботу чи з роботи зручно та просто. На свої гроші - гуд.
Брала собі ноутбук для щоденних мінімальних задач, інколи це зробити декілька презентацій, декілька табличок, взагалі використовую більше для перегляду фільмів, та завантаження зі збереженням фото. Подобається що він легкий, та розміру екрану мені достатньо. Також батареї вистачає на довго, та всіх необхідних портів. Зручно що розкладка на 3-х мовах.
Здравствуйте! Установлена ли операционная система в ноутбуке? Ещё интересует есть ли сканер отпечка пальца?
Зиновій, добрий день! У ноутбуці не встановлена операційна система. Сканер відбитків пальців (Fingerprint) присутній.
Опис
Виконуйте більше завдань і отримуйте справжнє задоволення від перегляду вмісту, хоч де ви будете, завдяки цьому компактному ПК.
Потужний процесор
Потужний процесор допоможе впоратися з робочими, дозвільними й іншими завданнями.
Портативна конструкція та тривала робота від батареї
Завдяки компактному розміру, високоточній сенсорній панелі й функції HP Fast Charge ноутбуком легко користуватися в дорозі.
Неймовірні враження від розваг
Переглядати вміст на екрані, що не мерехтить, з тонкою рамкою — суцільне задоволення, а завдяки конфігурації звуку ваші враження стануть іще яскравішими.
Висока продуктивність дозволить вашому комп’ютеру стати по-справжньому багатозадачним
Це більше, ніж просто показник ефективності. Потужні процесори покращують обчислення та забезпечують ще ефективнішу багатозадачність.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для забезпечення максимально комфортного перегляду.
Дисплей IPS
Насолоджуйтеся чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей із високою роздільною здатністю має широкі кути огляду (178°), тож на ньому буде комфортно переглядати весь ваш улюблений контент.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Швидке заряджання HP Fast Charge
Коли ноутбук майже розрядився, нікому не хочеться годинами сидіти біля розетки. Вимкніть цей ноутбук і підключіться до мережі — він зарядиться з 0 до 50% приблизно за 45 хвилин.
Твердотілий накопичувач PCIe
Завантаження з блискавичною швидкістю завдяки твердотілому накопичувачу PCIe.
Підключений режим очікування
Отримуйте листи, сповіщення календаря й інші важливі повідомлення навіть тоді, коли не працюєте за ПК. Ваш ПК оновлюється постійно. І в режимі очікування також.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








