- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP OMEN 16-am0039ua (BV8Y8EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/5
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 2
- Фото
Ноутбук HP OMEN 16-am0039ua (BV8Y8EA)
660084
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1009ua (BV5W4EA)660078
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1008ua (BV5W3EA)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-5,2 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.1 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA, HyperX |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,43 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 269 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,4 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Внутри стоит мощный процессор и видеокарта, они спокойно тянут любые современные игры на высоких настройках - вообще не лагает, даже когда гоняешь что-то очень требовательное. Оперативки хватает, чтобы одновременно держать десятки вкладок и программ, не тормозит. По кайфу, что охлаждение работает отлично, ноутбук не греется даже при долгой нагрузке, что важно, чтобы он не сбавлял производительность
Ноут открывает тяжёлые сцены за секунды, рендерит в реальном времени без фризов, даже когда у тебя одновременно и Substance Painter, и Maya, и Chrome с документацией, и Discord и всё летает. Клавиатура удобная, а светодиодная подсветка добавляет настроения, ноут даже при нагрузках греется немного, но система охлаждения справляется, так что можно работать часами без проблем.
Зручне розташування виходів для зарядки і підключення до монітору на задній частині ноутбуку, нічого не заважає і менше шанс заціпити або висмикнути випадково. Добре охолоджується, температура не вище 80 градусів в піку, коли граю на високих налаштуваннях. Клавіатура приємна, швидкий відгук. Звук гучний, якісний, якщо не хочется користуватися навушниками
Топовий ігровий ноутбук. Дизайн чудовий, мінімалістичний але агресивний. Екран тут доволі великий, з високою роздільною здатністю, частотою оновлення, яскравістю, а також чудовою кольоропередачою. Продуктивність на прекрасному рівні, ноутбук без проблем справляється з будь якою грою в високих налаштуваннях графіки. Також сподобалось розміщення основної кількості портів позаду.
Клавіатура має одну зону підсвітки чи поділена на кілька ?
Добрий день, Олегу! У цього ноутбука клавіатура з чотирма зонами підсвітки. Ви можете налаштовувати різні кольори для окремих частин, створюючи власну атмосферу.
Вітаю, чи реагує у цьому ноутбуці екран на дотики? Дякую за відповідь!
Добрий день, Поліно! Ні, цей ноутбук не має сенсорного екрану. Керувати ним дуже зручно за допомогою тачпада або миші, у поєднанні з клавіатурою.
Чи має цей ноутбук сканер відбитка пальця ?
Ангеліно, добрий день! Ця модель ноутбука немає сканера відбитка пальця. Але можна користуватися іншими методами захисту, наприклад, встановити PIN-код для входу в систему.
Тачпад поддерживает различные жесты?
Ілле, добрий день. Так, тачпад підтримує різні жести. Можна прокручувати сторінки двома пальцями, масштабувати зображення щипком, перемикатися між вікнами трьома пальцями і так далі.
Відео
Опис
Охолодження, яке не відстає
Впорайтеся зі спекою за допомогою високоефективних вентиляторів, які знижують рівень шуму і зберігають ноутбук прохолодним, поки ви граєте.
Миттєво підвищуйте рівень гри
Отримайте максимально можливий FPS за допомогою OMEN AI і збільште потужність за межі базових можливостей за допомогою режиму Unleashed.
Наступне покоління продуктивності
Отримайте максимальну продуктивність завдяки новітнім графічним процесорам нового покоління NVIDA та процесорам Intel.
Процесори Intel Core
Підвищіть мобільну продуктивність завдяки процесорам Intel Core з гібридною архітектурою, що дає змогу одночасно грати, працювати в потоковому режимі та створювати.
Дисплей 165 Гц
Зменшіть дратівливі затримки та примарність зображення завдяки дисплею 165 Гц.
Eyesafe Certifed дисплей
Eyesafe Certifed відповідає вимогам TÜV щодо низького рівня синього світла та стандартам Eyesafe для захисту очей від шкідливого синього світла без спотворення кольорів і зниження втоми очей під час тривалої роботи.
Час відгуку 3 мс
Швидкість відгуку пікселів дисплея має вирішальне значення для плавного зображення. Завдяки часу відгуку, що становить 3 мілісекунди, ваш контент виглядатиме чітким і без змазування руху.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічної роботи підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






