- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS P1512CEA-BQ0199 (90NX05E1-M007C0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 10
- Опис
- Фото
Ноутбук ASUS P1512CEA-BQ0199 (90NX05E1-M007C0)














694098
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX063 Mecha Gray (90NR0MY5-M002H0)726896
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513 Gentle Grey (90NX0801-M08PS0)750319
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 (E510) E510KA-BQ1195 Star Black (90NB0UJ5-M01UE0)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | TN+film |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,2 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільно – 1, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Версія Bluetooth | 4.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Audio by ICEpower, SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 37 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x3x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,55 |
| Артикул | 90NX05E1-M007C0 |
| Штрихкод | 4711081655718 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Asus з процесором Intel Core i5, Ноутбуки Asus 4 ядра, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з 8 Гб оперативної пам'яті, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Asus сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Все супер. Рекомендую
підкажіть яке зарядне у цього ноутбука і чи є у вас в наявності ?
Добрий день, Едуард! Цей ноутбук комплектується зарядним пристроєм потужністю 45 Вт (19 В , 2,37 А). В наявності сумісних зараз немає
Підкажіть, будь ласка, чи є в наявності ця модль у іншому кольорі?
Добрий день, Вікторія. В іншому кольорі ця модель відсутня.
Був куплений в травні, BIOS був 204, при цьому було три рівні підсвічування клавіатури. В кінці червня вийшла версія 208. Після оновлення рівень став тільки один (максимальний), що дещо не зручно. Служба підтримки поки мовчить... У кого подібна "проблема", і як її вирішували ?
Тільки повернення на 204 версію вирішило проблему підсвічування
Опис
Мобільна платформа для продуктивної роботи
ASUS P1512 – це універсальний та недорогий ноутбук, що поєднує в собі стильний дизайн та сучасні технології. Він пропонує користувачеві всю потужність процесора Intel Core у поєднанні з оперативною пам`яттю до 16 ГБ, що працює на частоті 3200 МГц. Ноутбук оснащений матовим тонкорамковим дисплеєм NanoEdge з широкими (178°) кутами огляду, а для зберігання файлів він може комплектуватися двома накопичувачами: високошвидкісним твердотілим (об`ємом до 1 ТБ) з інтерфейсом PCIe та традиційним жорстким диском (до 1 ТБ).

Швидкість та ефективність
ASUS P1512 – це потужний комп`ютер, що відмінно підходить для сучасного гібридного підходу до організації робочого місця. Він допоможе вам впоратися з будь-якими завданнями в офісі, будинку та дорозі. У максимальній конфігурації ноутбук оснащується процесором Intel Core i7 та 16 гігабайтами оперативної пам`яті, тому швидкість та ефективність гарантовані.

Сучасні інтерфейси
Для швидкого, стабільного та безпечного бездротового підключення ноутбук оснащений сучасним модулем стандарту Wi-Fi 6.

Для продуктивної роботи
ASUS P1512 поєднує переваги традиційного жорсткого диска (об`єм) та новітніх твердотілих накопичувачів (швидкість), пропонуючи користувачеві високошвидкісну підсистему зберігання даних великого об`єму. На безшумний та надійний твердотілий накопичувач рекомендується встановлювати операційну систему та програми, а жорсткий диск використовувати для зберігання великих об`ємів даних, наприклад, колекції фільмів, музики, фотоальбомів.

Тонкі рамки
Завдяки тонкій екранній рамці дисплей NanoEdge видає чарівне зображення. РК-матриця формату Full HD, що використовується в ASUS P1512, має матове покриття та широкі кути огляду: кольори залишаються насиченими та контрастними навіть під час перегляду збоку.

Авторизація одним дотиком! (Опціонально)
Вбудований у тачпад ASUS P1512 сканер відбитків пальців забезпечує зручну та швидку авторизацію в операційній системі Windows 10. Для цього більше не потрібно вводити пароль – достатньо одного дотику!

Постійне підключення до мережі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями ASUS P1512 пропонує високошвидкісний USB 3.2 інтерфейс, виконаний у вигляді зручного USB-C роз`єму. Його пропускна здатність у 10 разів перевищує можливості USB 2.0. Крім порту USB Type-C, ноутбук оснащений портом USB 3.2 Type-A, портами USB 2.0 та роз`єм HDMI, так що до нього можна з легкістю під`єднати всю необхідну периферію, монітори або проєктор.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту – див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення