- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513 Gentle Grey (90NX0801-M08PS0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 56
- Фото
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513 Gentle Grey (90NX0801-M08PS0)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Audio by Dirac |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,65 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x33x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,49 |
| Артикул | 90NX0801-M08PS0 |
| Штрихкод | 4711636329576 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Asus сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкий, сучасний та надійний
ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ExpertBook B1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.

Для кращої продуктивності
Щоб допомогти легко впоратися з будь-якими завданнями, ASUS ExpertBook B1 пропонує сучасну конфігурацію. Цей бізнес-ноутбук також оснащений оперативною пам’яттю і містким накопичувачем для роботи з великими масивами даних і швидкого доступу до необхідного контенту. Безперебійне підключення до мережі забезпечує модуль Wi-Fi 6E та повний набір інтерфейсних портів.

AI ExpertMeet
Унікальний застосунок AI ExpertMeet допоможе усунути бар’єри на шляху до ефективної ділової комунікації. Серед його можливостей – автоматичний переклад між мовами, ідентифікація співрозмовників, конспектування виступів. Підбити підсумки зустрічі допоможе функція AI Meeting Minutes.
Водяний знак камери
Розмістіть свою візитівку у вигляді водяного знака прямо на екрані відеоконференції, щоб було видно ваше ім’я, посада, компанія й контактна інформація. Це допоможе якомога швидше встановити ефективну комунікацію з іншими учасниками.
На максимальній швидкості
Функція Copilot у Windows, що працює на основі штучного інтелекту, зробить вашу роботу більш ефективною. Крім того, для покращення якості відеоконференцій ASUS ExpertBook B1 пропонує функцію усунення шумів на основі ШІ.
Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення
Оскільки багато людей зараз працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеоконференції, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення, яка працює на основі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, ASUS ExpertBook B1 ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників.
Сучасний дизайн
ASUS ExpertBook B1 може похвалитися витонченим корпусом, дизайн якого натхнений архітектурними ідеями. Його корпус з елегантним оздобленням сірого кольору більш ніж на 25% виготовлений із перероблених матеріалів. Екран пристрою відкривається будь-який кут до 180°.
Для роботи в будь-яких умовах
Куди б ви не вирушали, ASUS ExpertBook B1, який важить усього 1,65 кг, стане вам у пригоді. Акумулятор великої ємності гарантує тривалий час автономної роботи, а бездротовий модуль Wi-Fi 6E забезпечує надійне підключення до мережі. Для бездротового підключення периферійного обладнання ноутбук пропонує інтерфейс Bluetooth 5.4.

Надійність військового рівня
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 тестується відповідно до суворих вимог американського військово-промислового стандарту MIL-STD‑810H. Крім того, він пройшов не менш ретельні внутрішні тестування ASUS, що імітують експлуатацію в реальних умовах. Висока надійність зводить до мінімуму технічне обслуговування, тож цей ноутбук завжди працюватиме з максимальною віддачею.

Чудове зображення
ASUS ExpertBook B1 оснащується 15,6‑дюймовим NanoEdge-дисплеєм із тонкими рамками формату 16:9, який видає чудове зображення. Матова панель мінімізує відблиски навіть в умовах яскравого освітлення. Ергономічність дисплея сертифікована лабораторією TÜV Rheinland.

Якісний звук
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом із двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос чітко звучатиме під час конференцій.

Широкий набір інтерфейсів
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений різноманітними портами для будь-яких потреб. Серед них можна виділити два повнофункціональних порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, що підтримують режими електроживлення (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort). Також є два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A для підключення USB-пристроїв, порт HDMI 4.1b для зовнішнього монітора й комбінований 3,5-міліметровий аудіороз’єм для звукового обладнання. Слот Kensington Nano допоможе захистити ноутбук від крадіжки, а роз’єм RJ-45 – підключитися до дротової мережі.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











