- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513X Gentle Grey (90NX0801-M08HH0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 51
- Фото
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513X Gentle Grey (90NX0801-M08HH0)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!




















Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ExpertBook B1 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ASUS Splendid, ASUS Tru2life Video |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 20 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Audio by Dirac |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | ASUS ExpertCool |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Gentle Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,68 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x33x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,49 |
| Артикул | 90NX0801-M08HH0 |
| Штрихкод | 4711636329569 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Asus сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкий, сучасний, надійний
ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею.

Для кращої продуктивності
Щоб допомогти легко впоратися з будь-якими завданнями, ASUS ExpertBook B1 пропонує сучасну конфігурацію, до якої входить процесор Intel Core 5. Цей бізнес-ноутбук також оснащений оперативною пам’яттю обсягом 16 ГБ3 і містким накопичувачем для роботи з великими масивами даних і швидкого доступу до необхідного контенту. Безперебійне підключення до мережі забезпечує модуль Wi-Fi 6 та повний набів інтерфейсних портів.

Copilot у Windows
Copilot у Windows із захистом комерційних даних – ваш надійний помічник зі штучним інтелектом. Підвищуйте свою продуктивність із Copilot і досягайте більшого, витрачаючи менше часу та зусиль. Скористайтеся помічником за допомогою спеціальної клавіші Copilot. Лише одне натискання для безлічі відкриттів.

Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення
Оскільки багато людей зараз працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеоконференції, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення, яка працює на основі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, ASUS ExpertBook B1 ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників.

Сучасний дизайн
ASUS ExpertBook B1 може похвалитися витонченим корпусом, дизайн якого натхнений архітектурними ідеями. Його корпус із елегантним оздобленням сірого кольору більш ніж на 25% виготовлений із перероблених матеріалів. Екран пристрою відкривається до 180 градусів.

Оптимізоване охолодження
Система охолодження ASUS ExpertCool гарантує стабільну роботу ноутбука в будь-якій ситуації – як при відкритій, так і закритій кришці – і за будь-якого навантаження. При цьому тепле повітря виводиться зовні крізь вентиляційну решітку в задній частині корпусу, подалі від руки з мишкою.

Легкість обслуговування, апгрейд акумулятора
Конструкція ASUS ExpertBook B1 полегшує його обслуговування. Нижня панель корпусу кріпиться лише чотирма гвинтами, а кріплення акумулятора здійснюється без гвинтів. Пристрій сумісний з акумуляторами різної ємності, які можна легко замінювати.

Зручність використання
ASUS ExpertBook B1 створений для виняткової зручності користувача. Його інтерфейсні порти розташовані таким чином, щоб створити вільний від кабелів простір із правого боку пристрою для комфортного користування мишкою. Хід клавіш клавіатури становить 1,35 мм, що сприяє комфортному набору тексту.

Для роботи в будь-яких умовах
Куди б ви не вирушали, ASUS ExpertBook B1, який важить усього 1,68 кг, стане вам у пригоді. Акумулятор великої ємності гарантує тривалий час автономної роботи, а бездротовий модуль Wi-Fi 6 забезпечує надійне підключення до мережі. Для бездротового підключення периферійного обладнання ноутбук пропонує інтерфейс Bluetooth 5.4.

Надійність військового рівня
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 тестується відповідно до суворих вимог американського військово-промислового стандарту MIL-STD‑810H1. Крім того, він пройшов не менш ретельні внутрішні тестування ASUS, що імітують експлуатацію в реальних умовах. Висока надійність зводить до мінімуму технічне обслуговування, тож цей ноутбук завжди працюватиме з максимальною віддачею.

Надійний захист
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений сучасними засобами для захисту даних і забезпечення конфіденційності користувача. Ноутбук підтримує стандарт NIST SP 800-155 для прошивки BIOS і стандарт Secured-core PC для операційної системи Windows 11, що забезпечує додатковий захист критично важливих даних: від програмного забезпечення і прошивок до апаратних компонентів. Ноутбук оснащено вебкамерою з механічною шторкою та сканером відбитків пальців для швидкої й безпечної автентифікації. Крім того, технологія кіберзахисту McAfee Smart AI 8 на основі штучного інтелекту виявляє й усуває всілякі ризики, пов’язані із захистом конфіденційної інформації. Цей ноутбук поєднує в собі функції безпеки бізнес-класу з можливостями штучного інтелекту, які адаптуються до нових загроз кібербезпеки та нейтралізують їх у режимі реального часу.

Чудове зображення
ASUS ExpertBook B1 оснащується 15,6‑дюймовим із тонкими рамками формату 16:9, який видає чудове зображення. Ергономічність дисплея сертифікована лабораторією TUV Rheinland.

Якісний звук
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом із двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос чітко звучатиме під час конференцій.

Широкий набір інтерфейсів
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 оснащений різноманітними портами для будь-яких потреб. Серед них можна виділити два повнофункціональних порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, що підтримують режими електроживлення (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort). Також є два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A для підключення USB-пристроїв, порт HDMI 1.4 для зовнішнього монітора й комбінований 3,5-міліметровий аудіороз’єм для звукового обладнання. Слот Kensington Nano допоможе захистити ноутбук від крадіжки, а роз’єм RJ-45 – підключитися до дротової мережі.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
