- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-72 (NH.QRFEU.00L)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 44
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-72 (NH.QRFEU.00L)





















615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)662376
Ноутбук ACER Swift X 14 AI SFX14-61G (NX.JA8EU.004)664704
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71 (NH.QZEEU.006)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1280 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xUSB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Acer AeroBlade 3D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,78 |
| Загальна довжина виробу, мм | 278,63 |
| Загальна висота виробу, мм | 27,85 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 90 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 330W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x8x55 |
| Вага в упаковці, кг | 4,76 |
| Артикул | NH.QRFEU.00L |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з ігровою відеокартою, ACER Predator, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Predator Helios Neo 16
Відкрийте майбутнє ігор з Predator Helios Neo 16. Пориньте у світ неонового освітлення з найсучаснішими характеристиками, графікою зі штучним інтелектом, NVIDIA DLSS 3.5 та унікальними таємницями, які чекають на розгадку.

Захоплюючий візуальний досвід
Пориньте у величезний 16-дюймовий дисплей, осяяний яскравими кольорами, обрамлений екраном із співвідношенням сторін 16:10. Дисплей WQXGA може похвалитися високою частотою оновлення 240 Гц, а завдяки 100% колірному охопленню DCI-P3 ви отримаєте реалістичні відтінки.

Унікальний дизайн
Мандруйте загадковими стежками PredatorVerse. Наш виразний дизайн приховує в собі загадку цифрової епохи.

Максимальна продуктивність гарантована
Зберігайте прохолоду під тиском. Завдяки технології 3D-вентиляторів AeroBlade 5-го покоління, тепловому інтерфейсу з рідкого металу та векторним тепловим трубкам, Helios Neo 16 гарантує стабільну продуктивність найвищого рівня навіть у найгарячіші моменти.

Оволодійте своїм ноутбуком
Керуйте з точністю за допомогою PredatorSense. Персоналізуйте світіння RGB-клавіатури в чотирьох зонах, перемикайтеся між чотирма режимами роботи, орієнтованими на ігри, і регулюйте динаміку вентиляторів, стежачи за станом системи.

Оптимізований штучний інтелект
Helios Neo 16 створений, щоб домінувати в галузі штучного інтелекту, без зусиль виконуючи сотні програм штучного інтелекту з величезною потужністю. Від просунутих завдань, таких як стабільна дифузія, до найскладніших обчислень, він обробляє все локально з точністю. Розкрийте свій потенціал ШІ завдяки прискоренню обчислень і чудовій оптимізації енергоспоживання, завжди будучи готовими до наступної хвилі розвитку ШІ.

"*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації."







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення