- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9F9AT)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 73
- Фото
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9F9AT)
651686
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (B46JMEA)675565
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (C31GDEA)596385
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0040ua (A1QY2EA)Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 23 975 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 371 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1000:1 |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 5,37 |
| Загальна висота виробу, мм | 419 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 183,7 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45x17x63 |
| Вага в упаковці, кг | 9,2 |
| Артикул | 9M9F9AT |
| Штрихкод | 199642442160 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Універсальна цінність — все в одному ПК
HP ProOne 240 All-in-One забезпечує потужність і широкі можливості для продуктивної роботи бізнес-класу. Вигідна пропозиція з процесором Intel Core, нейронним процесором для штучного інтелекту, 23,8-дюймовим дисплеєм Full HD, функціями покращення відеозображення у витонченому, стильному дизайні та камерою з можливістю нахилу.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Витончений, професійний дизайн
Цей тонкий і стильний моноблок «все в одному» із тристороннім дисплеєм із мікрокраями, звільнить місце на столі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте найновіші технології за вигідною ціною завдяки потужному процесору Intel.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Зовнішню частину коробки цього моноблочного ПК HP на 100% виготовлено з екологічно чистих матеріалів, що підлягають переробці.
Багатоядерний процесор Intel
Процесор Intel Core – це ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та вартості. Завдяки кільком обчислювальним ядрам він дає змогу плавно та надійно виконувати безліч робочих завдань.
Незагромаджений робочий стіл
Завдяки продуманому дизайну цього компактного моноблочного ПК ви зможете раціонально організувати своє робоче місце. Ергономічна конструкція, яка забезпечує легкий і швидкий доступ до роз’ємів, а також опціональний модуль бездротового зв’язку Wi-Fi із Bluetooth не дадуть заплутатись у дротах.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



