- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (A1HP6ES)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 74
- Фото
Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (A1HP6ES)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
| Функції та можливості | TPM-модуль |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 72 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i5-14500 (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 20 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,9-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,6-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,9-3,7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-1) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q670 |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 2,0 Вт |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3252 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI 2.0 |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort v1.4 |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 150 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 7,77 |
| Загальна висота виробу, мм | 379,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 539,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 225 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Блок живлення, Документація, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45x19x65 |
| Вага в упаковці, кг | 11,05 |
| Артикул | A1HP6ES |
| Штрихкод | 198415318442 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Чи е в данного моноблока двд дисковод чи ні? І чи е можливість його додати?
Добрий день, Сергій! В моноблоці його немає. Можна додати зовнішній оптичний привід, такий як https://www.moyo.ua/ua/privod_opticheskiy_portativnyy_asus_sdrw-08d2s-u_lite_dvd_-r_rw_burner_usb2_0_belyy_retail_box_slim/582232.html наприклад
Опис
Продуктивність корпоративного класу. Дизайн All-in-One
Моноблочний ПК HP ProOne 440 забезпечує продуктивність, безпеку та масштабованість бізнес-рівня в компактному корпусі. Цей ПК оснащений найновішими процесорами Intel і завжди захищений системою безпеки, якій можна довіряти.
5-мегапіксельна камера з TNR
Фіксуйте всі деталі в різних умовах за допомогою 5-мегапіксельної камери з функцією тимчасового шумозаглушення.
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист.
Найновіший багатоядерний процесор Intel
Моноблок працює на основі продуктивного, енергоефективного та недорогого процесора. Завдяки багатоядерній мікроархітектурі процесор Intel останнього покоління може розподіляти робочі завдання, а отже одночасно виконувати декілька завдань, роблячи це надійно та безперебійно.
Автоматичне відновлення мікропрограми після атак
Достатньо потужна атака на мікропрограму може повністю вивести комп’ютер із ладу. Компанія HP створила BIOS із самовідновленням, яка захищає комп’ютер від зловмисників. Ця технологія, яка називається HP Sure Start 6-го покоління, автоматично виправляє помилки в BIOS, спричинені зловмисним програмним забезпеченням, руткітами та пошкодженнями.
Робота без завад
Повністю інтегровані й автоматизовані функції екосистеми HP BIOSphere 6-го покоління забезпечують високу продуктивність комп’ютера та мінімізують простої. Автоматичні оновлення та перевірки безпеки гарантують додатковий захист комп’ютерів.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
Для кого:
- Офісних працівників та менеджерів для документів, таблиць та відеоконференцій;
- Студентів і викладачів для онлайн-занять та конспектування;
- Фрілансерів, що займаються веб-серфінгом, легким монтажем та багатозадачністю;
- Компаній, які шукають компактний моноблок з Windows 11 Pro.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








