- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Pavilion 16-af0007ua (AQ8K9EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Pavilion 16-af0007ua (AQ8K9EA)
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 521 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP EliteBook Ultra (928N2ES) 79 999 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,77 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 254,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 59 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 36x26x2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,77 |
| Артикул | AQ8K9EA |
| Штрихкод | 198701508366 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP в алюмінієвому корпусі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Зустрічайте ноутбук HP Pavilion 16 — єдиний ПК для всіх ваших потреб
Втілюйте проєкти в життя або редагуйте їх у дорозі за допомогою 16-дюймового ПК HP Pavilion. Найновіші процесори Intel Core і технологія HP Fast Charge забезпечують безперебійну багатозадачність. Пориньте в улюблені розваги на покращеному РК-дисплеї та діліться своїми ідеями за допомогою FHD-камери. ПК, на який ви завжди зможете покластися.
Візьміть курс на візуальну пригоду з удосконаленим 16-дюймовим дисплеєм
Насолоджуйтеся улюбленим контентом завдяки вужчим рамкам для кращого огляду та насиченим зображенням на великому екрані.
Діліться своїми проєктами звідусіль
Презентуйте свої витвори та ідеї за допомогою інфрачервоної камери FHD з ручним спуском затвора та функцією розпізнавання обличчя.
Щодня відкривайте нові творчі горизонти
Підвищте продуктивність завдяки процесору Intel, технології HP Fast Charge, збільшеній сенсорній панелі та розширеному набору портів.
Створено для кращого майбутнього
16-дюймовий ПК HP Pavilion виготовлено з використанням перероблених металів і пластику, виловленого з океану.
Грайте без компромісів. Вийдіть за межі продуктивності з процесорами Intel Core Ultra
Будьте тим, ким ви хочете бути, як у грі, так і поза нею завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте надійніше та працюйте раціонально завдяки процесорам Intel Core.
Intel Graphics
Завдяки вбудованій графічній карті Intel Arc1 штучний інтелект сприяє покращенню творчості та ігрового процесу. Насолоджуйтеся високою продуктивністю, необхідною для прискорення творчості та захопливих ігор з високою роздільною здатністю, навіть перебуваючи в дорозі.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Наочно виняткова деталізація
Завдяки яскравості 300 кд/м² ви зможете розгледіти найдрібніші деталі, покращену якість зображення та чіткі відтінки кольорів - навіть за умов яскравого освітлення.
Співвідношення сторін 16:10
Завдяки співвідношенню сторін 16:10 ви зможете прокручувати менше та переглядати більше вмісту.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





