- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Товари для кухні
- Кухонні комбайни
- Gorenje
- Ломтерізка Gorenje R402W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
Ломтерізка Gorenje R402W
















Схожі товари
Кухонні комбайни Gorenje
Скиборізка Gorenje R401W 2 599 ₴
Кухонна машина Gorenje SB801W 2 999 ₴
Ломтерізка Gorenje R708A 5 299 ₴
Кухонна машина Gorenje SBR1500E 5 699 ₴
Можливо, вас зацікавить
Кухонна машина Gorenje MMC1500SCX 17 319 ₴
Характеристики
Додаткові характеристики
| Функції та можливості | Нарізка |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Скиборізка |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Словенія |
Загальні характеристики
| Тип пристрою | Скиборізка |
| Модель | R402W |
Фізичні характеристики
| Максимальна потужність, Вт | 100 |
| Насадки | Слайсер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Відсік для шнура живлення | Так |
| Матеріал насадок | Нержавіюча сталь |
| Турборежим | Ні |
| Подрібнення | Так |
| Безступінчатий регулятор швидкості | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Основний колір | Білий |
| Габарити | 19,5х33х10,2 см |
| Вага, кг | 1,6 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x35x10 |
| Вага в упаковці, кг | 1,958 |
| Артикул | R402W |
| Штрихкод | 3838782820403 |
| Додатково | Недорогі кухонні комбайни |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Спробуйте купувати багато
Якщо ви регулярно купуєте нарізані м’ясні продукти або сир, упродовж року ви заощадите значні кошти. Крім того, можна не купувати заздалегідь упаковані стейки, а придбати м’ясо і заморозити його на одну годину, перш ніж порізати на стейки.
Беззаперечна якість
Точне та рівне нарізання забезпечується за допомогою високоякісного ножа з нержавіючої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста лез.
Безпека понад усе
Слайсер Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Завжди готовий
Цей корисний побутовий прилад допоможе впоратися з кухонними клопотами швидко та майже без зусиль. Розбирати та збирати, а відповідно й чистити його дуже легко.
Регульоване обертання
Слайсер для харчових продуктів із додатковою інноваційною функцією дозволяє не тільки регулювати товщину нарізання, але й налаштовувати швидкість обертання леза. Виберіть високу швидкість для салямі, середню — для хліба та повільну — для нарізання сиру.
Від тоненьких до товстих скибочок
Легко та швидко нарізайте м’ясо, хліб, фрукти й овочі. За допомогою регулятора товщини нарізання встановіть потрібне значення товщини або відстані між лезами від 0 до 17 мм. Високоякісний ніж Solingen забезпечує плавність і точність під час нарізання.
Створено з урахуванням вашої безпеки
Система безпеки включає кнопку безпеки, ефективне лезо Solingen 2 в 1, пластикову кришку для леза та тримач для залишків. У той час, коли каретка не використовується, заблокуйте її та встановіть регулятор товщини на «0», що є безпечним положенням.
Легке зберігання
Після використання прилад можна скласти та зберігати не на кухонній стільниці. Це робить ваше життя простішим і охайнішим.
Завжди на місці
Електричний шнур можна акуратно зберігати в нижній частині приладу. Таким чином, кухонна стільниця, полиця або ящик залишаться акуратними, без заплутаних кабелів.
































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення