- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Товари для кухні
- Кухонні комбайни
- Gorenje
- Скиборізка Gorenje R607A

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Скиборізка Gorenje R607A
Схожі товари
Кухонні комбайни Gorenje
Ломтерізка Gorenje R708A 5 299 ₴
Кухонна машина Gorenje SBR1500E 5 699 ₴
Ломтерізка Gorenje R402W 2 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Скиборізка Gorenje R401W 2 599 ₴
Кухонна машина Gorenje SB801W 2 999 ₴
Характеристики
Додаткові характеристики
| Функції та можливості | Вимкнення у випадку перевантаження, Миття знімних деталей у посудомийній машині, Нарізка, Товщина нарізки: 1-15 мм |
| Країна-виробник | Китай |
Загальні характеристики
| Тип пристрою | Скиборізка |
| Модель | R607A |
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Основний колір | Сріблястий |
| Габарити | 233х330х230 мм |
| Вага, кг | 2,1 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x39x29 |
| Вага в упаковці, кг | 2,741 |
| Артикул | R607A |
| Штрихкод | 3838782143106 |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
НІЖ SOLINGEN
Точне та рівне нарізання забезпечується за допомогою високоякісного ножа з нержавіючої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста лез.

Пишаємося, що ми зі Словенії
Слайсер для харчових продуктів розроблено, спроєктовано та виготовлено в Словенії. Він повністю виготовлений із матеріалів, які не містять бісфенол А.

Від найтонших скибочок до товстих шматків
Швидко і просто нарізуйте м'ясо, хліб, фрукти та овочі. Обирайте товщину скибок від 0 до 15 мм за допомогою поворотного регулятора. Високоякісне лезо Solingen забезпечить плавне і акуратне нарізування.

Купуйте гуртом
Купуючи великі шматки або гуртом, ви заощадите гроші, але водночас завжди будете готові подати до столу ідеально нарізаний сир, м’ясні вироби, хліб, овочі та фрукти. Крім того, ви можете придбати великі шматки свіжого м’яса та самостійно нарізати стейки потрібної товщини.

Безпека понад усе
Слайсер оснащено системою безпеки для простого та безпечного нарізання. Щоб працювати з приладом, спочатку використовуйте кнопку безпеки, а потім кнопку ввімкнення. Коли прилад не використовується, поверніть регулятор налаштування товщини до позначки «0», яка є безпечним положенням.

*Зображення слугують для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








