- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Товари для кухні
- Кухонні комбайни
- Gorenje
- Скиборізка Gorenje R401W

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
Скиборізка Gorenje R401W
Схожі товари
Кухонні комбайни Gorenje
Ломтерізка Gorenje R708A 5 299 ₴
Кухонна машина Gorenje SBR1500E 5 699 ₴
Ломтерізка Gorenje R402W 2 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Кухонний комбайн Gorenje MMC1000RLR 15 159 ₴
Кухонна машина Gorenje SB801W 2 999 ₴
Характеристики
Додаткові характеристики
| Функції та можливості | Зубчасте лезо, Можна мити в посудомийній машині, Режим пульсації |
| Країна-виробник | Китай |
Загальні характеристики
| Тип пристрою | Скиборізка |
| Модель | R401W |
Фізичні характеристики
| Максимальна потужність, Вт | 100 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура живлення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Основний колір | Білий |
| Габарити | 195х330х102 мм |
| Вага, кг | 1,6 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 25x36x11 |
| Вага в упаковці, кг | 1,864 |
| Артикул | R401W |
| Штрихкод | 3838782143090 |
| Додатково | Недорогі кухонні комбайни |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
НІЖ SOLINGEN
Точне та рівне нарізання забезпечується за допомогою високоякісного ножа з нержавіючої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста лез.

Пишаємося, що ми зі Словенії
Слайсер для харчових продуктів розроблено, спроєктовано та виготовлено в Словенії. Він повністю виготовлений із матеріалів, які не містять бісфенол А.

Безпека понад усе
Слайсер оснащено системою безпеки для простого та безпечного нарізання. Щоб працювати з приладом, спочатку використовуйте кнопку безпеки, а потім кнопку ввімкнення. Коли прилад не використовується, поверніть регулятор налаштування товщини до позначки «0», яка є безпечним положенням.

Від тоненьких до товстих скибочок
Легко та швидко нарізайте м’ясо, хліб, фрукти й овочі. За допомогою регулятора товщини нарізання встановіть потрібне значення товщини або відстані між лезами від 0 до 17 міліметрів. Високоякісний ніж Solingen забезпечує плавність і точність під час нарізання.

Купуйте гуртом
Купуючи великі шматки або гуртом, ви заощадите гроші, але водночас завжди будете готові подати до столу ідеально нарізаний сир, м’ясні вироби, хліб, овочі та фрукти. Крім того, ви можете придбати великі шматки свіжого м’яса та самостійно нарізати стейки потрібної товщини.

Завжди готовий
За допомогою слайсера ви заощадите багато часу, виконуючи основні кухонні завдання. Прилад легко розбирати та збирати. Після використання промийте деталі в злегка теплій воді або протріть прилад м’якою тканиною. Завдяки його компактному розміру його зручно зберігати на будь-якій кухні.

*Зображення слугують для ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







