- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer Vero SL2520n (MR.JYT11.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Проєктор Acer Vero SL2520n (MR.JYT11.001)
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer HL6820G (MR.JYN11.005) 53 114 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для презентацій, Для шкіл та ВНЗ |
| Джерело світла | Лазер |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | Full HD (1920x1080) |
| Мінімальна діагональ зображення | 30" |
| Максимальна діагональ зображення | 300" |
| Проекційне відношення | 0.496:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 4000 |
| Контрастність,: 1 | 3500000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
| Оптичне збільшення | 1 |
| Фокусування | Ручне |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| HDMI, шт | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x RJ-45, 1 x RS-232, 2 x HDMI |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000/30000 |
| Споживана потужність, Вт | 185 |
| Час роботи в активному режимі | 20000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 32/29 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 116х286х216 |
| Вага, кг | 2,9 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Кришка об'єктива, Проектор, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x16x40 |
| Вага в упаковці, кг | 4,83 |
| Артикул | MR.JYT11.001 |
| Штрихкод | 4711474618948 |
| Додатково | Проектори з HDMI |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Проєкція на коротку відстань
Розмістіть проєктор на невеликій відстані від екрана, щоб мати змогу бачити більшу картинку. Наприклад, якщо розмістити проєктор на відстані 90 см від екрана, можна отримати 80-дюймову проєкцію.

Лазерне джерело світла
Насолоджуйтесь реалістичними кольорами і ніколи не турбуйтеся про перегорання лампи або її утилізацію з інноваційним лазерним діодом, який споживає на 30% менше енергії при тій же яскравості.

Роздільна здатність Full HD
100-дюймове зображення чистої краси з роздільною здатністю 1080p Full HD виглядає настільки реальним, що здається, ніби ви дивитеся у вікно.

Яскравість 4000 люменів
Переглядайте кришталево чисті, яскраві зображення здалеку при денному світлі або в середніх і великих приміщеннях з яскравістю до 4000 люменів.

Проєктування на 360 градусів
Повертайте цей проєктор на 360 градусів у будь-якому напрямку та отримуйте чітке зображення в приміщеннях, де потрібно трохи більше гнучкості.

Керування через локальну мережу
Насолоджуйтеся легким варіантом проєктування, просто підключивши проєктор до маршрутизатора WiFi і отримавши доступ до нього через локальну мережу.

Режим гольфу
Відчуйте красу поля для гольфу, як ніколи раніше. Режим гольфу підсилює зелень і блакить для більш яскравих, реалістичних сцен - саме так, як замислювали дизайнери поля для гольфу.

Великий термін служби
Використовуйте цей проєктор так часто, як вам хочеться, і так довго, як вам потрібно. З великим терміном служби вам не знадобиться заміна найближчим часом.

Корекція кутів
Швидко та легко регулюйте спотворення в кожному окремому куті за допомогою корекції кутів.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






