- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Vector 17 HX AI A2XWJG-042UA (9S7-17S372-042)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Vector 17 HX AI A2XWJG-042UA (9S7-17S372-042)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 17" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 24 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об'єм відеопам'яті | 24 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 5 (up to 120Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 380,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 297,97 |
| Загальна висота виробу, мм | 28,75 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 90 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 330W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x38x28 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Артикул | 9S7-17S372-042 |
| Штрихкод | 4711377326834 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ігрові ноутбуки 17 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Розроблений для професіоналів у галузі STEM, Vector 17 HX AI забезпечує передову продуктивність і надійну стабільність. Він діє як високотехнологічний мозок, безперешкодно обробляючи складні дані з високою швидкістю і точністю. Від розробки програмного забезпечення до аналізу даних і моделювання, Vector 17 HX AI забезпечує продуктивність і надійність, необхідні інженерам для досягнення успіху.

Продуктивність на рівні настільного комп'ютера з високою ефективністю
Відкриваючи новий рівень продуктивності за допомогою абсолютно нової архітектури P-core і E-core, що забезпечує поліпшену продуктивність на ват, процесор Intel Core Ultra 9 275HX робить портативний геймінг більш прохолодним, тихим і з елітною продуктивністю.

Відеокарта серії Geforce RTX 50
Оснащені технологією NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX серії 50 для ноутбуків надають геймерам і творчим людям революційні можливості. Завдяки величезній потужності штучного інтелекту, серія RTX 50 відкриває нові можливості і забезпечує графіку нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю і розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і довговічних ноутбуках RTX, оптимізованих за допомогою Max-Q.

ШІ, готовий до роботи
Ігрові ноутбуки MSI підтримують NVIDIA NIM і розроблені для роботи з мікросервісами NVIDIA NIM — оптимізованими моделями ШІ для мови, мовлення, зору, генерації контенту та багато чого іншого. За допомогою цих інструментів ентузіасти та розробники можуть створювати ШІ-помічників, розробляти плагіни для підвищення продуктивності або створювати інноваційні робочі процеси для створення контенту локально на ПК з RTX AI. Формуйте ШІ завтрашнього дня вже сьогодні за допомогою потужності NVIDIA RTX.

Технологія MSI Overboost Ultra
Коли екстремальні робочі навантаження вимагають повного використання ресурсів ЦП і ГП, технологія MSI OverBoost Ultra забезпечує максимальну сукупну продуктивність із загальною вихідною потужністю 250 Вт.

Інноваційне рішення для охолодження
Наша новітня конструкція Cooler Boost 5, створена для досягнення досконалості, пропонує індивідуальні рішення для охолодження як ЦП, так і ГП. Завдяки більшим вентиляторам і ширшим тепловим трубкам вона забезпечує оптимальну продуктивність навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.

Високошвидкісний комбо
Завдяки підтримці до 2 SSD-накопичувачів, блискавичній швидкості передачі даних і пам'яті DDR5-6400 МГц, серія Vector пропонує екстремальну продуктивність при роботі з даними і неперевершені можливості для ігор і багатозадачності. Оцініть максимальну ефективність для всіх ваших робочих навантажень.

Copilot
Відкрийте для себе нові можливості, створюйте привабливий контент і швидше вирішуйте проблеми в будь-якому місці за допомогою Microsoft Copilot на Windows, вашого помічника зі штучним інтелектом на роботі. Для підвищення безпеки даних, конфіденційності та відповідності нормативним вимогам Copilot забезпечує захист корпоративних даних, коли співробітники входять в систему через свій обліковий запис Microsoft Entra ID.

AI Engine
MSI AI Engine здатний розпізнавати сценарії використання і автоматично налаштовувати параметри обладнання для досягнення максимальної продуктивності. Завдяки простим режимам і ресурсам, налаштованим за допомогою штучного інтелекту, ви можете зосередитися на важливих речах, таких як творчість, робота і розваги.

Технологія Thunderbolt 5
Тепер доступне передове рішення для передачі даних і підключення. Насолоджуйтесь пропускною здатністю до 120 Гбіт/с з Thunderbolt Bandwidth Boost, одночасно підключаючи більше моніторів з більш високою роздільною здатністю і частотою оновлення, ніж будь-коли.

Пориньте в атмосферу гри
Насолоджуйтесь яскравими світловими ефектами 24-зонної RGB-клавіатури з підсвічуванням клавіш WASD і унікальним дизайном клавіш для занурення в стильний ігровий світ!

Неперевершена якість зображення
Ігрові ноутбуки MSI створені спеціально для геймерів з високою роздільною здатністю і частотою оновлення. Зробіть свій ігровий світ більш реалістичним і плавним, ніж будь-коли раніше.

Музика, якою вона повинна бути
Пориньте в музику без втрат і насолоджуйтеся чудовою якістю звуку з Hi-Resolution Audio.

Повна підтримка всіх можливостей
Vector 17 HX AI оснащений найповнішими портами вводу-виводу для підтримки всіх видів передачі даних або виведення на дисплей. Це дає геймерам максимальну гнучкість у використанні ноутбука.

Посилення безпеки
Підвищіть конфіденційність і безпеку за допомогою Webcam Shutter, що дозволяє користувачам відключати камеру ноутбука і насолоджуватися захищеним користувацьким досвідом.

Режим дискретної графіки (MUX SWITCH)
Виберіть між «Режимом дискретної графіки» або «Режимом гібридної графіки MS» (NVIDIA Optimus). Технологія перемикання графіки забезпечує потужну ігрову продуктивність і ефективність одним клацанням миші.

Готовність до бездротового зв'язку наступного покоління
Wi-Fi 7 забезпечує швидкість до 5,8 Гбіт/с в діапазонах 5 і 6 ГГц з пропускною здатністю каналу 320 МГц. Насолоджуйтесь наднизькою затримкою всього 2 мс і стабільною продуктивністю навіть при декількох підключеннях. Діапазон 6 ГГц забезпечує додаткову пропускну здатність для підвищення продуктивності.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









