- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Cyborg 15 A13UDX (9S7-15K111-1631)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 27/5
- Опис
- Наявність в магазинах 5
- Порівняння
- Аксесуари 56
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13UDX (9S7-15K111-1631)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!























Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,4-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Однобарвна (синій) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,98 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,36 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,34 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53,5 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x9x46 |
| Вага в упаковці, кг | 3,57 |
| Артикул | 9S7-15K111-1631 |
| Штрихкод | 4711377272957 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ігрові ноутбуки з Intel Core i5, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки MSI Cyborg, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У MSI никогда не было проблем с тем, что касается игровой темы - от аксессуаров и комплектующих до полноценных продуктов. И этот ноут тоже такой. Я доволен и материалами и качеством сборки, и комплектующими. Он быстро работает, даже в динамичных сценах в играх экран не зависает. Клавиатура удобная, с приятной голубой подсветкой.
Одразу по суті — сталкер 2 на високих налаштуваннях літає) Це для мене був головний тест, і ноут пройшов його на ура. Тягне і ігри, і монтаж в Premiere без фризів. Вентилятори, звичайно, розганяються, але шум адекватний, не як турбіна літака
після декількох днів використання, ноутбук дійсно якісний. У нього приємний дизайн, але важливіше те, що всередині. Поставив на нього одинадцяту віндовс і все літає без нарікань, швидкість і продуктивність на висоті. Тестував у іграх, результати вражають, але з цього тесту випливає і мінус, він доволі сильно нагрівається при навантаженнях, тому раджу до нього докупляти підставку з вентиляторами для охолодження
Цей стильний ноут просто вогонь. Але не тільки зовнішність радує, а по начинці тут просто монстр. У нього потужний проц і пристойна відеокарта, тож з усіма завданнями з архітектурних програм справляється на ура. Я працюю з Revit і AutoCAD, і жодних гальм не помічав. Стандартна клавіатура з підсвічуванням - круто, коли працюєш у темний час доби або в кафе, де не дуже світло.
Якого року модель, і чи встановлений віндовс?
Добрий день, Алла! Модель 2023 року. Windows не встановлена
Как долго работает ноутбук без подзарядки при обычном использовании, например, при работе с документами или просмотре видео?
Доброго дня, Ярославе. Ноутбук з акумулятором ємністю 53,5 Вт·год може працювати до 4-5 годин при звичайному використанні, наприклад перегляд відео або робота з документами.
Какой вес у этого ноутбука? Интересует, удобно ли его носить с собой каждый день, например, на учебу или в поездки?
Доброго дня, Марино. Вага цього ноутбука становить близько 1,98 кг. Це доволі легка модель для ігрових пристроїв, тому її зручно брати з собою на навчання чи поїздки.
Підсвічування РГБ, можна міняти кольори? Яка розкладка на клавіатурі?
Доброго дня, Олександре! Розкладка на клавіатурі із трьох мов: українська, англійська, російська. Підсвічування клавіш одноколірне, синій колір.
Відео
Опис
Cyborg 15 A13U - живи кібержиттям!
Новий виток еволюції: ігрова платформа в стилі кіберпанку з новітніми апаратними компонентами. Футуристичний дизайн робить Cyborg 15 A13U справді авангардною машиною.

Футуристичний дизайн
Крізь напівпрозорі частини клавіатури та корпусу можна розгледіти внутрішні компоненти пристрою. Кібернетичні декоративні елементи пронизують ноутбук від верху до низу. Cyborg 15 - це погляд у майбутнє, яке на нас чекає.

Оригінальне оформлення клавіш
Найважливіші клавіші - комбінація WASD, стрілки, клавіша пробілу та кнопка живлення — виділені серед інших спеціальним оформленням, що дає змогу швидше знаходити їх на клавіатурі та надає всьому пристрою оригінального зовнішнього вигляду в стилі кіберпанку.

Напівпрозорий корпус
Частини корпусу зроблені з напівпрозорого матеріалу, зокрема бічні та нижня панель. Можна розгледіти кріпильні гвинти та інтерфейсні роз'єми — бенкет для очей усіх любителів естетики механізмів.

Справжній дух геймінгу
Геометричні візерунки на нижній панелі символізують кібернетичні модифікації зі світу наукової фантастики, а стилізований текст, прихований у вентиляційних отворах, говорить про геймерський характер цього ноутбука MSI.

Тонкий і легкий
Cyborg 15 - ідеальна платформа для мобільних геймерів. Вага пристрою становить 1,98 кг, а товщина корпусу - 21,95 мм. У кришці дисплея використовується алюміній — легкий і приємний на дотик матеріал.

Новітній процесор
Ноутбук оснащений процесором новітнього покоління Intel Core i7 з гібридною архітектурою, а також 6 продуктивними P-ядрами та 4 ефективними E-ядрами, що забезпечує чудову продуктивність під час запуску ресурсномістких ігор і роботи в багатозадачному режимі.

Ноутбуки з GeForce RTX 30-серії
Використовуючи графічний процесор із мікроархітектурою Ampere, що представляє друге покоління чипів NVIDIA RTX, відеокарти NVIDIA GeForce RTX 30-ї серії для ноутбуків готові забезпечити фантастичну продуктивність в іграх і професійних застосунках. Вони підтримують комплекс технологій Max-Q, трасування променів у режимі реального часу та апаратне прискорення алгоритмів штучного інтелекту, наприклад згладжування DLSS.

Чіткість у динаміці
Не пропустіть жодного кадру на чіткому дисплеї IPS-рівня з частотою оновлення 144 Гц.

Система охолодження нового покоління Cooler Boost
Балансуючи тепловідведення в режимі реального часу, система охолодження зі спільними тепловими трубками для центрального та графічного процесорів і оригінальною термопастою сприяє підтримці високої продуктивності під час запуску «важких» ігор.

Усе стає швидшим
Пам'ять DDR5 випереджає попередні стандарти за швидкістю читання та запису, що означає прискорену роботу будь-яких застосунків.
Магія швидкості
У режимі PCIe Gen4 твердотільний накопичувач може показати свою максимальну продуктивність: пропускна спроможність інтерфейсу досягає 7,88 ГБ/с, тож вам не доведеться довго чекати, поки завантажиться улюблена гра!
Збільшений тачпад
Тачпад зі збільшеною на 32% площею поверхні розташований таким чином, щоб не заважати під долонями під час ігор.
Звук, що зачаровує
Підтримка Nahimic дає змогу зануритися в атмосферу гри ще глибше завдяки реалістичним 3D аудіоефектам. З функцією спільного прослуховування можна поділитися звуком з ноутбука з іншим користувачем, під'єднавши навушники через інтерфейс Bluetooth.
Подвійна перемога!
Бренд MSI отримав нагороду «Найкращий бренд ноутбуків 2023 року» та «Вибір читачів» від видання PCMag.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.











































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

