₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWFKG-215XUA (9S7-15P421-215)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 43
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Crosshair 16 HX AI D2XWFKG-215XUA (9S7-15P421-215)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-5,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,4-5,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost 5, Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,5 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359 |
| Загальна довжина виробу, мм | 266,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 27,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 90 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Блок живлення | 240W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x9x49 |
| Вага в упаковці, кг | 4,56 |
| Артикул | 9S7-15P421-215 |
| Штрихкод | 4711377380621 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Продуктивність на рівні настільних комп'ютерів з високою ефективністю
Відкриваючи новий рівень продуктивності завдяки абсолютно новій архітектурі P-core і E-core, що забезпечує підвищену продуктивність на ват, процесор Intel Core Ultra робить портативний ігровий процес більш прохолодним, тихим і з елітною продуктивністю.

Ноутбуки з GeForce RTX серії 50. Революція в іграх
Оснащені NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX серії 50 для ноутбуків відкривають нові можливості для геймерів і творчих людей. Завдяки величезній потужності штучного інтелекту, серія RTX 50 забезпечує нові враження і графіку нового рівня. Збільште продуктивність з NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю і розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і довговічних ноутбуках RTX, оптимізованих Max-Q.

Тепер ще розумніші
Оцініть більш розумну продуктивність з Copilot і MSI AI Engine для безперебійної багатозадачності. Ці передові інструменти штучного інтелекту адаптуються до ваших потреб, оптимізуючи продуктивність і спрощуючи робочі процеси.

AI Engine
MSI AI Engine здатний визначати сценарії використання і автоматично налаштовувати параметри обладнання для досягнення максимальної продуктивності. Завдяки простим режимам і ресурсам, налаштованим за допомогою штучного інтелекту, ви можете зосередитися на важливих речах, таких як творчість, робота і розваги.

Перероблена система охолодження
Нова конструкція системи охолодження забезпечує багатонапрямний вихід повітряного потоку, що призводить до більш ефективного охолодження. Завдяки конструкції з п'ятьма тепловими трубками між CPU і GPU, збільшеному діаметру теплових трубок і ексклюзивній термопасті MSI, ви можете бути впевнені в максимальній продуктивності навіть в екстремальних ігрових умовах.

Більше, чіткіше, плавніше
Панель QHD+ забезпечує приголомшливу чіткість зображення, а частота оновлення 240 Гц гарантує плавний рух на екрані, забезпечуючи захопливий і чуйний ігровий досвід.

Пориньте в атмосферу гри
Насолоджуйтесь яскравими світловими ефектами 24-зонної RGB-клавіатури з підсвічуванням клавіш WASD і унікальним дизайном клавіш для захоплюючої ігрової подорожі, наповненої стилем!

Високошвидкісна комбінація
Завдяки підтримці до 2-х SSD-накопичувачів і неймовірно високій швидкості передачі даних серія Crosshair забезпечує екстремальну продуктивність при роботі з даними, а також неперевершені можливості для ігор і багатозадачності. Оцініть максимальну ефективність для всіх ваших робочих завдань.

Музика, як вона повинна бути
Пориньте в музику без втрат і насолоджуйтеся чудовою якістю звуку з Hi-Resolution Audio.
Слухання аудіо на новому рівні
Насолоджуйтесь звуком так, як він був задуманий, і діліться ним за допомогою Nahimic в режимі 3D-об'ємного звучання в іграх і Sound Sharing через Bluetooth.

Неймовірний бездротовий досвід
Новітній Wi-Fi 6E забезпечує приголомшливу швидкість, зберігаючи плавність і стабільність мережі навіть при спільному використанні з великою кількістю користувачів.
Затвор для вебкамери
Crosshair 16 HX AI D2XW оснащений затвором для вебкамери, що дозволяє користувачам фізично блокувати камеру для забезпечення і підтримки конфіденційності.
Отримайте всі переваги
Ексклюзивний MSI Center допоможе вам контролювати та налаштовувати ноутбук MSI так, як ви хочете.

Бездоганний ігровий досвід
Розроблений в рамках ексклюзивного партнерства з BlueStacks, MSI APP Player забезпечує бездоганний ігровий досвід між мобільними іграми та ПК.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для ілюстрації.











- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






