- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V15 G4 IAH (83FS002DRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/4
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO V15 G4 IAH (83FS002DRA)
687594
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)686962
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам'ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,9 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,65 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 38 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x7x54 |
| Вага в упаковці, кг | 2,477 |
| Артикул | 83FS002DRA |
| Штрихкод | 197532689664 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Купила себе для обучения, пользуюсь уже 2 недели, пока работает отлично. Быстро загружается операционная система. Экран яркий с антибликовым покрытием. Клавиатура удобная, но без подсветки, руки не устают от долго набирания текста. Большой тачпад. Встроенной памяти 512 гб, пока будет достаточно. Нормальное охлаждение, не шумный, почти не греется.При покупки был установлен Виндовс 11 про.
Ноутбук виглядає красиво, стримано, без зайвої агресії. Він виконаний з якісних матеріалів, тому приємний тактильно, та немає браку. В нього не рік мінімальної гарантії, тому це викликає довіру. Працює швидко, продуктивність виправдовує свою ціну. Дуже ним тішуся
надійний компаньйон з потужним процесором Intel Core i5-12500H, що має 12 ядер і 16 потоків. Його можливості дозволяють зручно виконувати навіть важкі завдання. Я оцінюю його продуктивність та стабільну роботу, а також те, що він поставляється з гарантією на 36 місяців, що додає впевненості в його надійності.
надійний пристрій з потужними характеристиками. Процесор Intel Core i5-12500H з 12 ядрами та 16 потоками забезпечує швидку роботу в різних завданнях. Я особисто ціную його здатність працювати стабільно та ефективно впродовж тривалого часу. Гарантія на 36 місяців - це також великий плюс, що додає відчуття спокою щодо його якості та довговічності.
Здраствуйте, подскажите пожалуйста, какая розкладка в нем? есть ли русский язык ?
Доброго дня, Марк! Даний ноутбукLENOVO V15 G4 IAH (83FS002DRA) має три мови клавіатури розкладки це - англійська, українська та російська.
Підкажіть будь ласка чи встановлена в ньому вже операційна система ?
Доброго дня, Каріно. Даний ноутбук LENOVO V15 G4 IAH (83FS002DRA) має передвстановлену операційну систему Windows 11 Pro, яка постачається з пристроєм.
Зорієнтуйте будь ласка, яка в нього гарантія ?
Доброго дня, Константине! В даному ноутбуку офіційна гарантія від виробника на 36 місяців. У разі питання з гарантійного обслуговування, Вам необхідно звернутись до авторизованого сервісного центру.
Опис
Відкрито для бізнесу
Втомилися від ноутбуків початкового рівня, яким бракує інструментів, необхідних для ведення бізнесу? Ноутбук Lenovo V15 Gen 4 - це багатофункціональний пристрій за вигідною ціною. Вам сподобається потужний процесор Intel, енергоефективна інтегрована графіка Intel та 15,6-дюймовий дисплей зручного розміру, який забезпечує чудовий робочий простір. У ньому достатньо пам'яті для прискорення виконання завдань і достатньо місця для зберігання файлів. Крім того, він пропонується в кольорах, які пасуватимуть до будь-якого офісного середовища: чорний зі спеціальною текстурою з обох боків або сірий зі спеціальним покриттям з обох боків.

На зв'язку та в безпеці
Незалежно від того, купуєте ви ноутбук для себе або для цілої ІТ-команди, ноутбук Lenovo V15 Gen 4 створений для бізнесу. Високошвидкісне підключення для передачі даних є простим завдяки підтримці Wi-Fi 6 та повнофункціональному порту USB-C. Клавіатура оснащена декількома гарячими клавішами, включаючи одну для Lenovo SMB Services. Для захисту даних і душевного спокою передбачено кілька функцій безпеки Think Shield. Ви також отримуєте інструменти, які допоможуть вам спілкуватися в сучасному діловому світі, включаючи програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance зі спеціальними ефектами камери для покращення відеодзвінків та віртуальних ділових зустрічей - навіть розмивання вашого фону для забезпечення конфіденційності.




















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








