- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V15 G4 IAH (83FS002ARA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO V15 G4 IAH (83FS002ARA)
686962
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)627587
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00PXRA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам'ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,9 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,65 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 38 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x8x59 |
| Вага в упаковці, кг | 2,445 |
| Артикул | 83FS002ARA |
| Штрихкод | 197532690417 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Відкрито для бізнесу
Втомилися від ноутбуків початкового рівня, яким бракує інструментів, необхідних для ведення бізнесу? Ноутбук Lenovo V15 Gen 4 - це багатофункціональний пристрій за вигідною ціною. Вам сподобається потужний процесор Intel, енергоефективна інтегрована графіка Intel та 15,6-дюймовий дисплей зручного розміру, який забезпечує чудовий робочий простір. У ньому достатньо пам'яті для прискорення виконання завдань і достатньо місця для зберігання файлів. Крім того, він пропонується в кольорах, які пасуватимуть до будь-якого офісного середовища: чорний зі спеціальною текстурою з обох боків або сірий зі спеціальним покриттям з обох боків.

На зв'язку та в безпеці
Незалежно від того, купуєте ви ноутбук для себе або для цілої ІТ-команди, ноутбук Lenovo V15 Gen 4 створений для бізнесу. Високошвидкісне підключення для передачі даних є простим завдяки підтримці Wi-Fi 6 та повнофункціональному порту USB-C. Клавіатура оснащена декількома гарячими клавішами, включаючи одну для Lenovo SMB Services. Для захисту даних і душевного спокою передбачено кілька функцій безпеки Think Shield. Ви також отримуєте інструменти, які допоможуть вам спілкуватися в сучасному діловому світі, включаючи програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance зі спеціальними ефектами камери для покращення відеодзвінків та віртуальних ділових зустрічей - навіть розмивання вашого фону для забезпечення конфіденційності.




















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








