- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad L15 G4 T (21H3005SRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad L15 G4 T (21H3005SRA)












686094
Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Eclipse Black (21T1S0P400)683284
Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 Black (21SUS01S00)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,77 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,93 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність бізнес-класу
Ноутбук Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 надихає на продуктивну діяльність. Цей 15.6-дюймовий пристрій створено на платформі Intel vPro з процесором Intel Core серії U або P 13-го покоління і поставляється з різними варіантами продуктивних відеокарт, включаючи NVIDIA GeForce. Крім того, завдяки можливості вибору акумулятора більшої ємності, ти зможеш працювати з цим високоефективним помічником протягом усього дня.

Ми подбали про твою безпеку
Ноутбук ThinkPad L15 Gen 4 надає широкі можливості безпеки. Швидке завантаження та вхід в систему виконується при натисканні на кнопку живлення, що активується зчитувачем відбитків пальців. Апаратні та програмні компоненти ThinkShield з інтегрованим дискретним модулем довірчої платформи (dTPM), додаткові засоби безпеки Windows 11, підтримка технології Microsoft 11 Secured-core PC та платформа Intel vPro (в максимальній комплектації) забезпечують комплексний захист.

Залишайся на зв'язку у будь-який час та в будь-якому місці
Подібно до смартфона, ноутбук ThinkPad L15 Gen 4 дозволяє підключатися до мережі 4G LTE WWAN (опційно), а також підтримує високошвидкісний модуль WiFi 6E. Він також оснащений системою шумозаглушення Dolby Voice на основі штучного інтелекту, а веб-камера з роздільною здатністю FHD (опційно) забезпечує ефект повного занурення під час відеоконференцій.

Цифрові технології на варті здоров'я
Програмне забезпечення Lenovo View гарантує не тільки підвищення продуктивності, але й турботу про здоров'я користувача — про поставу та очі. Ти отримуватимеш сповіщення про важливість правильного положення перед монітором, а також нагадування про необхідність відвести погляд на 20 секунд, щоб дати очам час перефокусуватись і тим самим зняти втому.

Новий рівень надійності
Ми використовуємо стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Ми тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та пилових бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також ударів та вібрацій.

Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
Всі зображення служать лише для ілюстрації

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення