- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS005DRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS005DRA)
















627582
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ABR8 (82XG009RRA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 22 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,4-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 71 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x30x10 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Артикул | 21MS005DRA |
| Штрихкод | 197531881670 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки 16 ядер |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Підсильте свою продуктивність
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 ідеально підходить для власників малого та середнього бізнесу, досвідчених користувачів і професіоналів у дорозі. Цей 16-дюймовий ноутбук на базі процесорів Intel Core Ultra забезпечує неперевершену продуктивність завдяки підтримці штучного інтелекту та дозволяє з легкістю справлятися з будь-якими завданнями - від аналізу даних до створення контенту. Крім того, насолоджуйтеся оптимізованою продуктивністю завдяки спеціальним механізмам штучного інтелекту, включно з малопотужним нейронним процесором.

Швидкий доступ, повний захист
Оснащений передовими функціями безпеки, ноутбук ThinkBook 16 Gen 7 забезпечує комплексний захист пристрою для зберігання даних. Інтегрований у кнопку ввімкнення зчитувач відбитків пальців забезпечує безпечний вхід і миттєве завантаження, а модуль Trusted Platform Module (TPM) шифрує важливі дані. Крім того, ноутбук оснащений слотом Kensington Nano Security Slot, який забезпечує захист від фізичної крадіжки. А для додаткової конфіденційності є шторка для веб-камери, яку можна вимкнути для зручності.

Розширюйте можливості свого робочого стилю життя
Ноутбук ThinkBook 16 Gen 7 пропонує велику гнучкість для працівників у дорозі. Він витончений, портативний, його легко носити з собою, щоб виконувати роботу з будь-якого куточка. Крім того, він оснащений широким вибором портів, які забезпечують швидку передачу файлів та легке сполучення пристроїв. Функції на основі штучного інтелекту та шумозаглушення забезпечують спільну роботу в інтернеті без затримок і з придушенням динамічних шумів. А чудова якість звуку Dolby Audio надає звучанню надзвичайну глибину та чіткість.

Більше кольорів, більше чіткості зображення
Насолоджуйтеся яскравими кольорами та контрастами на великому 16-дюймовому ноутбуці ThinkBook 16 Gen 7. Він забезпечує достатню площу екрана та оснащений різноманітними варіантами відображення контенту високої чіткості, де кожен піксель має значення для покращення візуальних вражень. Інтегрована графіка Intel виводить вашу творчість на новий рівень, забезпечуючи точну передачу кольорів. А найголовніше - цей ноутбук має сертифікат TÜV Eyesafe, незалежно від вибору дисплея, що гарантує захист від перенапруження очей під час тривалої роботи за комп'ютером.

Відчуйте різницю, зробіть свій внесок
Окрім високої продуктивності, ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 підкреслює неперевершений комфорт користувача. Він має оновлену розкладку кнопок клавіатури з оптимально розташованими та вирівняними клавішами для швидкого та точного набору тексту. Крім того, клавіатуру розроблено з урахуванням захисту від випадкового пролиття рідини, щоб запобігти поломкам і забезпечити стабільну роботу.

Міцність і стабільність на довгий час
Lenovo використовує стандарт Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб створити баланс надійності та довговічності для ноутбуків ThinkBook. Відповідність 12 стандартам, 26 процедурам і 200+ перевірок якості гарантують, що ці пристрої можуть працювати в екстремальних умовах, зокрема в умовах арктичної пустелі, пилових бурях пустелі, екстремальних температурах, тиску, вологості, вібрації та інших несприятливих чинниках.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення