- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad E15 Gen 2 Black (20TD001JRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 28
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad E15 Gen 2 Black (20TD001JRA)
















687594
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad E |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Захищені, Робоча станція |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1165G7 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 10 Pro (можливе автоматичне оновлення до Windows 11 без запиту користувача) |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio, Harman |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 365 |
| Загальна довжина виробу, мм | 240 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 4x14x22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,535 |
| Артикул | 20TD001JRA |
| Штрихкод | 195348379526 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7 , 4 ядерні ноутбуки Lenovo , Ноутбуки Lenovo з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Intel Core i7 4 ядра, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
На піку продуктивності
Ноутбук ThinkPad E15 Gen 2 (15) на базі продуктивного процесора Intel Core 11-го покоління, пам'яті DDR4 та опціональної дискретної відеокарти NVIDIA підтримує високу ефективність роботи протягом усього дня. Він впевнено справляється з будь-якими завданнями та за допомогою інтелектуальних функцій підтримує оптимальну температуру при запуску кількох програм.

Зручність насамперед
Завдяки вбудованому мікрофону з функцією шумозаглушення на основі штучного інтелекту, ноутбук ThinkPad E15 Gen 2 забезпечує максимально ефективне проведення нарад. Виберіть один із встановлених режимів для якісного конференц-зв'язку в дорозі або віддалено в домашньому офісі. А завдяки функції фільтрації синього світла ви зможете комфортно працювати протягом дуже довгого часу.

Ноутбук ThinkPad E15 Gen 2 (15) оснащений дисплеєм стандарту Full HD з яскравістю 300 нит, який дозволяє працювати навіть на відкритому повітрі. Завдяки антивідблиску та 100-Відсотковому Охопленню колірного простору sRGB зображення відрізняється кристальною чіткістю і яскравістю. Виберіть Сенсорний дисплей для зручної навігації та динамічної взаємодії з ноутбуком. Цей Пристрій має чудовий вигляд як у корпусі традиційного чорного кольору, так і в гладкому корпусі кольору гранітний металік.

Чіткість і неперевершена деталізація
Коли потрібно працювати на піку продуктивності, важлива кожна заощаджена хвилина. У режимі Modern Standby ви можете отримувати електронні листи та повідомлення месенджера, встановлювати оновлення та здійснювати дзвінки, навіть якщо кришка пристрою закрито. А функція Wake-on-Voice повертає систему до роботи за допомогою голосової команди та миттєво підключає ноутбук до Інтернету. Функція Smart Power On дозволяє завантажити систему та увійти до неї одним дотиком кнопки. А в режимі конференц-зв'язку можна легко відповідати на дзвінки, здійснювати та завершувати дзвінки за допомогою функціональних клавіш F9–F11.

Функції безпеки, що працюють у фоновому режимі
Ви не даєте жодного шансу зловмисникам, і ми вас у цьому підтримуємо. Ноутбук ThinkPad E15 Gen 2 (15) оснащений вбудованими функціями безпеки ThinkShield, що гарантують захист даних і самого пристрою. Модуль довірчої платформи (TPM) шифрує дані, ускладнюючи їх зламування. Доступні як опції зчитувач відбитків пальців та ІЧ-камера, що працюють спільно з системою Windows Hello, забезпечують надійну біометричну автентифікацію, запобігаючи несанкціонованому доступу до системи.

Передові засоби комунікації
Опціональний модуль Wi-Fi 6 дозволяє швидко підключатися до завантажених загальнодоступних платформ і насолоджуватися безперебійною роботою в мережі з більшою пропускною здатністю, більш стабільним з'єднанням та меншою затримкою. І ще одна важлива особливість ноутбука ThinkPad E15 Gen 2: він оснащений трьома портами USB, у тому числі провідним портом Intel Thunderbolt 4, який підтримує підключення двох незалежних дисплеїв і швидкість передачі файлів на рівні 40 Гбіт/с.

Надійність, на яку можна покластися
Як і всі представники сімейства ThinkPad, ноутбук ThinkPad E15 Gen 2 протестований на відповідність 12 вимогам військового стандарту і пройшов понад 200 перевірок якості. На ці ноутбуки можна покластися в арктичній глушині і під час курної бурі в пустелі, в умовах невагомості та під зливою.
*Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону/моделі.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення