- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fb3045ua (BV8X7EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 11/5
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fb3045ua (BV8X7EA)











Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 557 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 521 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 350 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 801 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5, AMD Zen 5c |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 840M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,29 |
| Артикул | BV8X7EA |
| Штрихкод | 199251657757 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук просто вогонь. Тягне ігрухи, не гріється сильно. Можна цілий день провести за ним і він не починає навіть гальмувати. Супер незвично після мого старого Лєново. З переваг: хороша система охолодження, не шумить як літак ахахах. Дуже тактильно приємний пластик. Сам корпус зібраний добротно, немає зазорів та стиків
Літак, а не ноутбук! Купували для навчання та ігор. Потужний, але не дуже дорогий. Екран відмінний, чудові кути огляду, гучний і якісний звук (як для ноутбука), збірка гарна. SSD на диво швидкий. Охолодження працює добре, не гріється, але куллери на максимальній швидкості гучні
Коли став використовувати його щодня, побачив кілька важливих нюансів, які не завжди видно з характеристик. Працює плавно: переключення між програмами швидке. Коли потрібно зробити монтаж відео або обробити фото,то результати приємні, хоча, звісно, не на рівні прям супер дорогого ноуту, але для моїх задач вистачає. Екран із 144 Гц відчувається в динаміці, а матове покриття реально допомагає
Отличный игровой ноут. Он тянет большинство современных игор на высоких, а то и ультра-настройках. Приятный сюрприз как за такую цену. И, что важно, он не перегревается, если я играю несколько часов подряд. Система охлаждения тут на высоте. Картинка четка и экран не бликует. Этот ноут с крутым балансом между ценой, производительностью и дизайном.
Есть ли в ноутбуке поддержка Wi-Fi и Bluetooth для подключения интернета и беспроводных устройств?
Доброго дня, Євгенію. Ноутбук оснащений сучасним модулем бездротового зв'язку, який підтримує Wi-Fi 6 для швидкого інтернету і Bluetooth для зручного підключення навушників, колонок, мишей та іншої техніки.
який екран у ноутбука: чи є IPS-матриця і підтримка 144 Гц для ігор і фільмів?
Доброго дня, Олено. Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим екраном з IPS-матрицею і роздільною здатністю Full HD, що забезпечує яскраві кольори і широкі кути огляду. Частота оновлення 144 Гц робить зображення більш плавним і підходить для динамічних ігор і для перегляду фільмів.
Який процесор поставили в цей ноут?
Доброго дня, Валерію. Ця модель ноутбука отримала новітній процесор AMD Ryzen AI 5 340, який поєднує продуктивність із підтримкою ШІ-завдань. Він легко справляється не лише з іграми, а й із відеоредакторами, 3D-моделюванням та стрімінгом.
Какой экран тут?
Доброго дня, Маріє. Цей ноутбук має 15.6-дюймовий IPS-дисплей із Full HD роздільною здатністю та антибліковим покриттям, що забезпечує реалістичне зображення та комфортне занурення в ігровий світ або роботу з графікою.
Опис
Здійсніть свою ігрову мрію
Ноутбук HP Victus створений для чудових ігор на ходу. Цей елегантний пристрій оснащений потужним процесором AMD і сучасною відеокартою. Дизайн цього ноутбука вражає не менше, ніж його апаратне забезпечення: він має оновлену систему охолодження та вебкамеру з функцією шумозаглушення.
Потужні компоненти
Грайте на повну силу завдяки потужному процесору AMD, сучасній відеокарті та великому обсягу пам'яті.
Усі функції, які можуть вам знадобитися
Від оновленої системи охолодження до вебкамери - цей ноутбук має все.
Витончений і вишуканий дизайн
Завдяки компактним розмірам цей стильний пристрій буде добре виглядати будь-де.
144 Гц FHD дисплей
Зменште розчарування від затримок і двоїння зображення завдяки дисплею, що поєднує частоту оновлення 144 Гц і роздільну здатність Full HD для плавного та чіткого ігрового процесу.
Дисплей Micro Edge
Ультратонка, ледь помітна рамка покращує зовнішній вигляд вашого дисплея завдяки красивому та ефективному дизайну.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Відсутність відблисків означає, що ви отримаєте менше засліплення, перебуваючи на вулиці.
62,5% sRGB
Насолоджуйтесь дисплеєм з колірним охопленням 62,5% sRGB для чітких кольорів.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, екран не мерехтить, що забезпечує більш комфортний перегляд.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення