- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZG6ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 41
- Фото
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZG6ET)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 350 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 230 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,5-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Poly Studio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch ClickPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 318,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224,3 |
| Загальна висота виробу, мм | 17 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 56 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x6x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,25 |
| Артикул | B9ZG6ET |
| Штрихкод | 199485308883 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Акції на ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Це справжній робочий інструмент, який поєднує в собі потужність, безпеку та зручність. Процесор чудово справляється з багатозадачністю, навіть при роботі з AI-додатками. Дисплей передає чітке та якісне зображення. Корпус гарно зроблений. А також сподобався тривалий час автономної роботи
Не могу отнести этот ноутбук к доступным по цене, но так как мне нужна была надежная машина с которой можно без проблем выезжать за рубеж и там работать в командировках, без вопросов о лицензиях, я выбрала этот хьюлет. У него тонкий легкий корпус, но сделан он надежно. 11 винда грузится мгновенно, программы в работе не тормозят. Презентации с него показывать удобно и легко. Звук громкий без помех
Я працюю з фотошопом і продуктивність тут на висоті. Процесор справляється з моїми проектами без зависань, а 8 гб оперативної пам'яті вистачає, щоб тримати відкритими безліч вкладок та програм. Що мене здивувало, то це якість збірки. Ноутбук виглядає солідно і відчувається монолітним, жодних люфтів та скрипів.
Ноут быстрый и надежный, офис, браузер и видео запускаются без задержек. Экран удобнЫЙ для документов и презентаций, картинка чёткая. Устройство выполнено качественно, корпус крепкий, но лёгкий (примерно 1,4 кг). Порадовало наличие Windows 11 Pro и быстрый Wi-Fi 7 с Bluetooth 5.4. Батареи надолго не хватит, требует зарядки через 4–5 часов активной работы
Используется ли SSD-диск с NVMe интерфейсом или SATA?
Добрий день, Вероніко! У цій моделі використовується SSD-накопичувач з інтерфейсом NVMe, а не SATA. Це означає, що диск працює швидше, забезпечуючи кращу продуктивність при завантаженні системи та роботі з файлами.
Мені цікаво чи дійсно тут є підсвітка клави? На фото не бачу такого...
Добрий день, Романе! Ця модель обладнана клавіатурою з підсвіткою, що забезпечує комфортне використання пристрою в умовах недостатнього освітлення. Якщо у Вас є додаткові запитання, будемо раді допомогти.
Вітаю) Тут є порт для підключення інтернет-кабелю?
Добрий день, Павле! У цьому ноутбуці немає вбудованого порту LAN для дротового підключення до інтернету. Проте можна користуватися Wi-Fi або підключити зовнішній мережевий адаптер через USB (перехідник), щоб підключатися по кабелю.
Опис
Створено для успішного бізнесу
Легко керуйте завданнями завдяки потужному процесору AMD з 16 TOPS NPU, а також накопичувачу та пам'яті, які можна збільшувати.
Гібридна продуктивність без обмежень
Підвищте продуктивність, працюючи вдома або в офісі завдяки співвідношенню сторін 16:10 та 14" дисплею.
Безпека корпоративного рівня, спрощена
Захистіть свій бізнес за допомогою антивірусу наступного покоління — багаторівневого захисту кінцевих точок від зловмисників.
Компанія HP рекомендує використовувати Windows 11 Pro для бізнесу
Працюйте де завгодно, не знижуючи продуктивність, завдяки Windows 11 і технології співпраці, безпеки й підключення HP. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте рекомендації щодо релевантного контенту та залишайтеся продуктивними за допомогою Microsoft Copilot.
Готовий упоратися з усіма вашими робочими задачами
Впорайтеся з багатозадачною роботою в умовах дефіциту часу за допомогою процесора AMD Ryzen з ідеальним поєднанням продуктивності, енергоспоживання та доступної ціни.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення розвивається швидше, ніж традиційні антивірусні рішення. Захистити ваш ПК від нових атак допоможе HP Sure Sense – система, що поєднує аналіз поведінки та передові технології штучного інтелекту.
Швидке керування ІТ-інфраструктурою
Скористайтеся набором інструментів HP Manageability Integration Kit, щоб скоротити час простою та зменшити загальну вартість володіння комп'ютерами HP. Це рішення допомагає пришвидшити створення образів і спростити рутинне керування оновленнями обладнання, BIOS, безпеки та програмного забезпечення.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






