- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP OMEN 16-am0042ua (BV8Z1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/3
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 2
- Фото
Ноутбук HP OMEN 16-am0042ua (BV8Z1EA)
660084
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1009ua (BV5W4EA)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP Victus 15-fb3046ua (BV8X8EA) 114 283 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 24 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-5,2 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel HD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.1 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA, HyperX |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,43 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 269 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,4 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Качественно собран, детали не скрипят при давлении на клавиши и корпус. Производительность хорошая для стареньких и новых игр, все на высоких настроек. Батарея держится даже часа 3-4, фпс не сильно падает при этом. Система в нагрузке не перегревается, клавиатура с RGB подсветкой, настраивается. Звук громкий в динамиках, даже перекрывает шум от вентиляторов
Ноутбук конечно бомбический, я вот пользуюсь уже 3 месяца, работает чётко. Он дорогой, но подошел мне для много чего, я работаю на нем, играю в игры, могу смонтировать видео для Тик Тока, посмотреть фильмец. Всё это нотбук прекрасно тянет, при этом абсолютно не виснет и чудесно поддерживает программы
Прекрасний ігровий монстр від ашпі. Зовнішній вигляд бомба, стриманий та в міру агресивний. Якість збірки також не підкачала, особливо сподобалось що зарядка підключається ззаду. Потужності ноутбука достатньо для будь яких задач, від ігор до рендеру важких багатоелементних 3д моделей. Також сподобався екран з високою герцовкою, яскравістю та чудовою кольоропередачою.
Можно ли подключить внешний монитор, мышку, микрофон?
Добрий день, Валентине! Так! Цей ноутбук має повний набір портів: HDMI, USB-A, USB-C, навіть Ethernet - усе, щоб створити комфортний геймерський сетап або робочу станцію.
Приветствую! Можно ли на ноутбуке работать с фото и видео, а не только играть?
Добрий день, Всеволоде! Звісно, потужний процесор і RTX 5070 легко справляються з монтажем, рендером і роботою в Photoshop чи Premiere Pro, роблячи його універсальним інструментом для творчості.
Що з охолодженням? Не перегріває в іграх?
Добрий день, Єгоре! HP, традиційно лінійку Omen, оснащує фірмовою системою Tempest Cooling - це багатоканальне охолодження з оптимізованим повітряним потоком, яке зберігає стабільну температуру навіть під час тривалих ігор чи роботи з вимогливими програмами.
Відео
Опис
Охолодження, яке не відстає
Впорайтеся зі спекою за допомогою високоефективних вентиляторів, які знижують рівень шуму і зберігають ноутбук прохолодним, поки ви граєте.
Миттєво підвищуйте рівень гри
Отримайте максимально можливий FPS за допомогою OMEN AI і збільште потужність за межі базових можливостей за допомогою режиму Unleashed.
Наступне покоління продуктивності
Отримайте максимальну продуктивність завдяки новітнім графічним процесорам нового покоління NVIDA та процесорам Intel.
Процесори Intel Core
Підвищіть мобільну продуктивність завдяки процесорам Intel Core з гібридною архітектурою, що дає змогу одночасно грати, працювати в потоковому режимі та створювати.
Дисплей 165 Гц
Зменшіть дратівливі затримки та примарність зображення завдяки дисплею 165 Гц.
Eyesafe Certifed дисплей
Eyesafe Certifed відповідає вимогам TÜV щодо низького рівня синього світла та стандартам Eyesafe для захисту очей від шкідливого синього світла без спотворення кольорів і зниження втоми очей під час тривалої роботи.
Час відгуку 3 мс
Швидкість відгуку пікселів дисплея має вирішальне значення для плавного зображення. Завдяки часу відгуку, що становить 3 мілісекунди, ваш контент виглядатиме чітким і без змазування руху.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічної роботи підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







