- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Latitude 5450 (N099L545014UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 51/8
- Опис
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук DELL Latitude 5450 (N099L545014UA_W11P)
743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)637983
Ноутбук DELL XPS 16 9640 (210-BLFZ-2411MRN)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 135U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Waves MaxxAudio Pro |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 321,35 |
| Загальна довжина виробу, мм | 212 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,04 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 54 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x6x41 |
| Вага в упаковці, кг | 2,53 |
| Артикул | N099L545014UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Dell з сенсорним екраном, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки Dell 14 дюймів, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки 12 ядер |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Я его взял, чтобы работать с документами и просматривать видео - и он справляется с этим на отлично. Он не относится к суперлегким, но тоже не тяжелый, при этом выглядит довольно стильно и крепко. Экран в нем обычный: 14 дюймов, хорошо видно все, даже под прямым солнцем. Клавиатура - это просто замечательная особенно для меня, поскольку вся моя работа - это печать. Если работать без игр и лишних приложений, батареи спокойно хватает до вечера.
Як на мене, то він трохи дорогуватий, я купив його в оплату частями на максимальну кількість платежів. Але поки не шкодую, що взяв, ноутбук чудово працює, кращий за всі, що в мене був. У мене дистанційна робота, працюю на цьому ноуті, достатньо швидко вмикається та довгий час може працювати на акумуляторі. До Вай-Фаю під'єднався відразу ж, мережа не зникає. Програми для роботи я завантажив самостійно, ноутбук їх підтримує суперськи, файли нікуди не зникають.
Ноутбук може довго триматися без зарядки, потужність не просідає, якщо користуватися без підключення до розетки. Швидкість роботи на вищому рівні, процесор не гріється. Встановлена операційна система не потребує оновлення, через декілька хвилин після запуску можна користуватись. Пам'яті як для робочого ноута вистачає
Мне идеально подошел для работы, в нем есть все! Хорошо с ним кататься, компактный. Экран сенсорный, четкий, реагирует быстро. Сканер отпечатка удобный, разблокировка моментальная. Камера со шторкой, что мелочь, но приятная. Тачпад работает точно, не приходится по несколько раз тыкать. Динамики звучат хорошо
Где находится сканер отпечатка пальцев?
Тетяно, добрий день! У ноутбуці сканер відбитків пальців, вбудований у кнопку живлення. Це означає, що Ви можете розблоковувати пристрій або входити в систему за допомогою біометричної автентифікації, просто натискаючи кнопку живлення .
В ноутбуке указано, что есть разьем Thunderbolt 4.0 USB-C, для чего он служит?
Вітаємо, Олеже! В моделі ноутбуку DELL Latitude 5450 роз'єм Thunderbolt 4.0 присутній. Він слугує для швидкісної передачі даних з пристроїв. Швидкість передачі даних 40 Гбіт/с.
Будет ли терятся качество экрана , если немного сменю угол обзора?
Добрий день, Олександре. Ноутбук має дисплей In-plane Switching (IPS), тому ви зможете змінювати кут огляду без значної втрати якості зображення.
Яка максимальна яскравість екрана цього ноутбука, і чи достатньо її для комфортної роботи?
Добрий день, Маріє. Яскравість екрану ноутбуку Ноутбук DELL Latitude 5450 складає 300 кд/м², що є комфортним рівнем для роботи в приміщеннях.
Опис
Обчислювальні можливості нового рівня
Новий процесор Intel Core Ultra у поєднанні з Intel vPro забезпечує безпечну апаратну платформу з високою продуктивністю та оптимізованою енергоефективністю, готову до роботи з робочими навантаженнями нового покоління, пов'язаними зі штучним інтелектом, і універсальними можливостями керування, що необхідні компаніям, щоб залишатися на висоті.

Створено для ефективності
Новий процесор Intel Core Ultra являє собою гібридну архітектуру наступного покоління, що забезпечує надпродуктивні обчислення і довговічність завдяки трирівневому багатопроцесорному блоку. Бізнес-користувачі можуть керувати складними робочими навантаженнями, відправляючи потрібні завдання на потрібний рушій у потрібний час за допомогою CPU для легких завдань ШІ з низькою затримкою, GPU для рендерингу мультимедіа та візуального ШІ, а також NPU, спеціального рушія ШІ, для стійкого розвантаження ШІ.
Економія часу
Клавіша Copilot на вашому пристрої дає змогу легко запустити робочий процес, заощаджуючи ваш час завдяки швидкому доступу до інструментів, необхідних для початку робочого дня.
Інтелектуальна спільна робота
Користувачі насолоджуються більш плавною спільною роботою за допомогою ШІ-прискорювачів, які роблять Windows Studio Effects ще кращою, завдяки таким функціям, як інтелектуальне кадрування і придушення шуму, які не впливають на загальну продуктивність системи.
Винятковий час автономної роботи
Latitude 5450 із процесором Intel Core Ultra забезпечує час автономної роботи в середньому на 18% більше, ніж попереднє покоління.
Завжди готовий до роботи з камерою
Виглядайте краще за всіх під час конференц-дзвінків завдяки одночасній мультиекспозиції High Dynamic Range (HDR). Технологія HDR робить кілька знімків одночасно та змішує їх для точного передавання деталей зображення в складних умовах освітлення, наприклад, в офісах із вікнами та конференц-залах.

Інновації в галузі сталого розвитку
- У конструкції використовуються різні екологічні матеріали, включно з переробленим після споживання пластиком, пластиком з океану, пластиком на біооснові та відновленим вуглецевим волокном.
- Упаковка на 100% складається з перероблених, поновлюваних і придатних для вторинного перероблення матеріалів, а можливість багаторазового пакування дає змогу скоротити кількість відходів.
- Зареєстрований EPEAT Gold і Climate+.

Залишайтеся на зв'язку весь день
Видатний час автономної роботи завдяки акумулятору з тривалим терміном служби з функцією ExpressCharge.

Швидкий час відгуку
Підвищена продуктивність завдяки пам'яті DDR5 з можливістю розширення до 64 ГБ.
Кришталево чистий звук
Інтелектуальна аудіосистема усуває фонові шуми на обох кінцях розмови, а функція Dynamic Volume регулює гучність динаміка, щоб ви могли чітко чути свою розмову поверх несподіваних шумів.
Високошвидкісні з'єднання
Wi-Fi 6E забезпечує постійне підключення на найвищих у галузі швидкостях.
Продуктивність у будь-якому місці
Функція Network Optimisation під'єднується до найкращої доступної мережі, віддає пріоритет додаткам для конференцій і забезпечує швидке завантаження даних і відео.

Зручні можливості підключення
Швидке під'єднання до периферійних пристроїв завдяки широкому набору портів, включно з Thunderbolt 4.0 USB-C, HDMI 2.1 і USB-A.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








