- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX5EU.00K)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QX5EU.00K)
755371
Ноутбук ACER Aspire Lite AL16-54P (NX.DK6EU.002)706661
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 24 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,7-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 6400 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xUSB 4.0 Type-C (Thunderbolt 4 up to 40Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Tobii - Eye Tracking Technology |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Acer AeroBlade 3D |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 26,75 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 90 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 330W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,1 |
| Артикул | NH.QX5EU.00K |
| Штрихкод | 4711474767608 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, ACER Predator, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Висока продуктивність де б ви не були
Покращуйте свою продуктивність,творчість, ігри та розваги, роблячи все легше, якісніше й швидше разом із прискоренням роботи завдяки технології штучного інтелекту та меншим витратам заряду акумулятора. Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором IntelCore Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
Дисплей, що пробуджує темряву
Пориньте в захоплюючі світи з OLED-дисплеєм, де кожен піксель світиться незалежно. Насолоджуйтеся справжніми чорними кольорами, нескінченною контрастністю та глибиною кольорів, які додають надзвичайної реалістичності, занурюючи вас в атмосферу гри та покращуючи кожну візуальну деталь.
Вдосконалена система охолодження
Захистіться від спеки завдяки вентиляторам AeroBlade 3D 5-го покоління, рідкій металевій термопасті та ретельно спроектованому повітряному потоку. Створено для безперебійної роботи вашої системи, незалежно від складності завдань.
Контрль за допомогою PredatorSense та Expierence Zone
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
Динамічне 4-зонне RGB підсвічування
Персоналізуйте свій пристрій за допомогою 4-зонного RGB-підсвічування клавіатури та підсвічування кришки, що налаштовується. Створена для тих, хто хоче зробити свій пристрій таким самим унікальним, як і свій ігровий процес.

Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.

ACER PROCAM
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
ACER PURIFIEDVIEW 2.0
Пориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайн-зустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.
ACER PURIFIEDVOICE 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







