- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57-59NG Steel Gray (NX.KN4EU.006)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 62
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57-59NG Steel Gray (NX.KN4EU.006)
660006
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00B)683366
Ноутбук ACER Nitro V 16 ANV16-72 (NH.QZREU.008)650895
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00M)617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)651571
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З LAN, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x37x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,77 |
| Артикул | NX.KN4EU.006 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Яким би не було завдання, ви все виконаєте за допомогою повнофункціонального Acer Aspire 5. Пристрій працює на базі процесорів Intel Core для точної роботи в багатозадачному режимі та втілення усіх захоплень.

Сучасність у деталях
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от чудова система охолодження, вебкамера 720p та клавіатура із забором повітря.

Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із найновішими процесорами Intel Core для кращої продуктивності. А завдяки вбудованій пам’яті LPDDR5 і твердотільному диску M.2 ваш Aspire 5 справиться з усім.

Чіткий і комфортний перегляд
Бачте більше й робіть більше завдяки чудовому дисплею, який обладнаний набором технологій зображення Acer для забезпечення динамічних кольорів і комфорту перегляду.

Співпрацюйте з упевненістю
Насолоджуйтеся чітким зображенням і звуком під час відеовикликів за допомогою Acer PurifiedView і двох цифрових мікрофонів із Acer PurifiedVoice. Інтелектуальні рішення на базі ШІ, щоб ви могли співпрацювати з упевненістю.
Автоматичне кадрування
Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви будете на першому плані та по центру й отримаєте більш захоплюючий, природний досвід.

Вдосконалене розмивання тла
Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше. Завдяки вдосконаленому розмиванню тла можна не відволікатися.

Корекція погляду
Завдяки корекції погляду за підтримки ШІ автоматично налаштовуйте кут зору та підтримуйте критично необхідний зоровий контакт із найважливішими з’єднаннями.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







