- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 3 A315-23 (NX.HVTEU.02U)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3
- Опис
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 3 A315-23 (NX.HVTEU.02U)
640667
Ноутбук ACER Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.003)557293
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNCEU.009)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 3 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 3250U (Zen) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 4 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,6-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | VGA 480p 640x480 |
| Фронтальна камера | 0,3 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 363,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 36 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x6x51 |
| Вага в упаковці, кг | 2,685 |
| Артикул | NX.HVTEU.02U |
| Штрихкод | 4710886381884 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Користуюсь півтора року - дуже задоволений попри незначні недоліки. Ще до недоліків можу додати відсутність знімний батареї й надто велику для такої діагоналі роздільну здатність екрана. Але тепер так в усіх сучасних ноутбуках.
Прийшов швидко, але розрізання пломба. Перевірив все нормально, але коли встановили віндовс зрозуміли що калькулятор бабусі працює краще ніж це. Брали брату для навчання, але поки він розтормозиться може пройти кілька хвилин.
Не правда. В мене за 3 секунди завантажується і все як ракета працює. Недоліки є але це вони точно не в продуктивності!
Відео
Опис
Потужний і продуктивний
Для кращої продуктивності Aspire 3 використовує найновіші процесори Intel або AMD, підтримує до 16 ГБ пам’яті й має достатній ресурс енергії на весь робочий день. Працюйте, грайте в ігри або відпочивайте продуктивно.

Кольоровий дисплей
Дисплей Full HD забезпечує неперевершену якість зображень та відео, а вузька рамка гарантує більше простору для перегляду. З метою захисту очей користувача від шкідливого блакитного світла екран оснащений технологією Acer BlueLightShield.

Високошвидкісне зберігання
Твердотільний диск M.2 PCIe об’ємом 1 TБ і жорсткий диск об’ємом 2 TБ – це чимале сховище для безлічі мультимедійних, робочих та інших файлів.

Безліч роз’ємів
Завдяки трьом USB-портам, зокрема USB 3.2 Gen 1 і USB 2.0, ви завжди готові до будь-якої ситуації – щоб підключитися для презентації чи використовувати периферійне обладнання. За потреби можна також підключитися до зовнішнього дисплея через порт HDMI, коли виникає потреба в більшому екрані.

Залишайтеся на зв’язку
Користувачі отримують зручні оновлення з повним спектром можливостей з’єднання. Wi-Fi 5 (802.11ac) забезпечує високу швидкість Інтернет-з’єднання. Крім того, цей ноутбук оснащений покращеною камерою та мікрофонами, які оптимізують якість відеовикликів.

Продуманий дизайн
Практичний дизайн забезпечує легку портативність пристрою і навіть включає ергономічний шарнір, який підтягує додатковий потік повітря знизу ноутбука.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту
*Всі зображення слугують лише для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









