Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП струменевий HP Smart Tank 720 з Wi-Fi (6UU46A)

БФП струменевий HP Smart Tank 720 з Wi-Fi (6UU46A)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 10
- Фото
18 449 ₴
17 499 ₴
БФП струменевий HP Smart Tank 720 з Wi-Fi (6UU46A)
Код товару:
501423Код скопійовано
Гарантія до трьох років
Закінчується
17 499 ₴
18 449 ₴
+ 175 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 45 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для домашнього використання, Для офісу |
| Технологія друку | Струменева |
| Серія | HP Smart Tank |
| Підтримка ОС | Android, iOS, Mac OS, Windows |
| Дисплей | Монохромний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей, СБПЧ |
| Особливості пристрою | Друк з телефону, Підтримка AirPrint |
| Особливості друку | Дуплекс, Дистанційний друк |
| Тип друку | Кольоровий |
| Кількість картриджів | 4 |
| Конфігурація картриджів | 1VV21AE, HP GT52, HP GT53, M0H54AE, M0H55AE, M0H56AE |
| Формат друку | A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 4800x1200 |
| Час виходу першої сторінки, с | 16 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 15 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | 9 |
| Навантаження, ст/міс | До 5000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 200-800 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 18000 |
| Ресурс кольорового картриджа, стор | 8000 |
| Формат паперу | 10 x 15 см, A5, A6, B5, А4, Конверти, Листівки |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 105 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 60 |
| Поля друку | 3,3 мм |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 1200х1200 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | До 13 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | До 6 |
| Лоток прийому | 100 |
| Лоток подачі | 250 |
| Двохсторонній друк | Автоматичний |
| Прямий друк | AirPrint, HP Print Service, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | HP PCL 3 GUI |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Компактний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 198,6х427,5х364 |
| Вага, кг | 6,38 кг |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Контейнер із чорнилом – 6 шт., БФП, Друкувальна головка – 2 шт. |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 40x23x47 |
| Вага в упаковці, кг | 8,85 |
| Артикул | 6UU46A |
| Штрихкод | 195908302995 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Кольорові БФП HP , Струменеві БФП HP , Кольорові БФП HP A4 , БФП HP з двостороннім друком , БФП HP A4 , Компактні БФП для дому, БФП з Wi-Fi для будинку, БФП з СНПЧ для будинку, БФП з СНПЧ і Wi-Fi, Кольорові БФП для офісу, Кольорові БФП з СНПЧ, Кольорові БФП А4, Струменеві БФП для дому, Струменеві БФП для офісу, Струменеві БФП з СНПЧ, Струменеві БФП з СНПЧ для будинку, Струменеві кольорові БФП , Струменеві кольорові БФП для дому, Струменеві кольорові БФП з СНПЧ, БФП HP для будинку, БФП HP для офісу, БФП HP з вбудованим СНПЧ, Струменеві кольорові БФП HP |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Простий друк без зусиль
Друкуйте без зусиль завдяки підтримці мобільних пристроїв, розумним кнопкам із підсвічуванням, а також датчикам чорнила та паперу. Із самовідновлюваним дводіапазонним модулем Wi-Fi й програмою HP Smart ви зможете будь-де друкувати без зусиль.
Швидкий друк у домашніх умовах
Заощадьте час із двостороннім якісним друком і зручними функціями в програмі HP Smart.
Економія у всьому
Ідеальний вибір для друку в невеликих обсягах – комплект містить запас оригінальних чорнил HP на три роки.
Друкуйте з дому без зайвих турбот
- Створено для друку великих обсягів - У комплект входить запас оригінальних чорнил, яких вистачить на 18 000 чорно-білих або 8000 кольорових сторінок.
- Автоматичний двосторонній друк - Швидко друкуйте багатосторінкові документи завдяки автоматичному двосторонньому друку.
- Надійне підключення - Отримайте швидке й надійне з’єднання завдяки дводіапазонному модулю Wi-Fi із підтримкою самовідновлювання.
- Програма HP Smart - Друкуйте й скануйте зі свого смартфона звідусіль. Використовуйте розширені можливості сканування протягом 12 місяців з HP Smart Tank.
- Просте налаштування з докладними інструкціями - Швидко налаштуйте принтер за допомогою відео з покроковими інструкціями.
- Неперевершена якість від HP - Гарантовано чіткий текст і яскраві зображення для всіх друкованих матеріалів.
- Інтерактивні кнопки - Розумні кнопки підсвічуються під час друку, спрощуючи весь процес.
- Зручне керування чорнилом і папером - Стежте за рівнем чорнила та папером за допомогою автоматичних датчиків.
- Просте копіювання посвідчень особи - Легко розпізнавайте та копіюйте посвідчення особи й друкуйте їх на одній сторінці.
- Усі необхідні для роботи функції - Користуйтеся зручними функціями, які задовольнять будь-які потреби в копіюванні та скануванні.
- HP Wolf Essential Security - Захищайте важливі документи й файли від кіберзагроз уже із самого початку роботи з принтером.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
БФП струменевий HP Smart Tank 720 з Wi-Fi (6UU46A)
















Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








