- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП лазерний HP Color LaserJet M179fnw з Wi-Fi (4ZB97A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 8
- Фото
БФП лазерний HP Color LaserJet M179fnw з Wi-Fi (4ZB97A)
Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для офісу |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP Laser |
| Підтримка ОС | Android, iOS, Mac OS, Windows |
| Дисплей | Так |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з телефону, Підтримка AirPrint, Факс |
| Особливості друку | Дистанційний друк |
| Тип друку | Кольоровий |
| Кількість картриджів | 4 |
| Конфігурація картриджів | HP 118A, HP 119A, W2070A, W2071A, W2072A, W2073A |
| Формат друку | A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 600x600 |
| Час виходу першої сторінки, с | 12,4 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 18 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | 4 |
| Навантаження, ст/міс | До 20000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 100-500 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 700 |
| Ресурс кольорового картриджа, стор | 500 |
| Формат паперу | A5, A6, B5, А4 |
| Поля друку | Верхнє 5 мм, Нижня 5 мм, Зліва 5 мм, Праворуч 5 мм |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 600х600 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 18 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | 4 |
| Лоток прийому | 50 |
| Лоток подачі | 150 |
| Двохсторонній друк | Вручну |
| Прямий друк | AirPrint, Google Cloud Print, HP Smart, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | SPL |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 344,1х406х363 |
| Вага, кг | 14,08 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель USB, Кабель живлення, Контейнер для відпрацьованого тонера, БФП, Телефонний кабель, Тонер-картридж – 4 шт., Фотобарабан |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 43x46x49 |
| Вага в упаковці, кг | 17,5 |
| Артикул | 4ZB97A |
| Штрихкод | 193015507388 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Лазерні кольорові БФП HP , Лазерні БФП HP , Кольорові БФП HP , Кольорові БФП HP A4 , БФП HP A4 , Кольорові БФП для офісу, Кольорові БФП А4, Лазерні БФП з факсом, Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП з двостороннім друком, Лазерні БФП А4, БФП HP для офісу, Лазерні БФП HP з Wi-Fi |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Не первый месяц я пользуюсь лазерным МФУ HP Color LJ. Заказывал я устройство на этом сайте и всем остался доволен. Теперь буду рекомендовать аппарат всем знакомым, потому что печать реально отменного качества, ни разу не замечал каких-то размытых участков на документах или фотографиях. Разобраться с настройками не сложно, тут все кнопки обозначены специальными символами, так что даже пользоваться инструкцией не приходилось. Много места на столе не занимает, да и гула во время работы особого я не слышал. Сканер отлично переносит изображение, подключение к ПК минутное дело.
Подскажите, какая память факса у этого лазерного МФУ?
Здравствуйте, Стас. Память факса - 400 стр
Опис
HP Color LJ M179fnw з Wi-Fi (4ZB97A)
Ефективний і продуктивний БФП — найкомпактніший у своєму класі. Друк, сканування, копіювання та робота з факсами, високоякісні кольорові відбитки, а також друк і сканування прямо з телефону.
Ідеальний вибір для робочих груп з 1–5 користувачів, які друкують не більше 1500 сторінок на місяць.
Якість лазерного друку без компромісів
Цей напрочуд компактний лазерний принтер забезпечує виняткову якість і стабільні результати.
Чіткий чорний текст, високоякісна кольорова графіка
Чіткий текст, насичений чорний колір і яскрава кольорова графіка.
Доступна ціна
Надійний і високопродуктивний лазерний принтер за доступною ціною.
Управління принтером з мобільних пристроїв
Додаток HP Smart забезпечує просте налаштування, друк і сканування прямо з вашого телефону.
Ваш пристрій, ваш вибір
З легкістю виконуйте друк практично з будь-якого смартфона або планшета.
Розширте доступність друку
Просте спільне використання ресурсів — доступ і друк по бездротовій мережі та мережі Ethernet.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








