- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП лазерний HP LaserJet Pro 4103dw з Wi-Fi (2Z627A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/1
- Опис
- Аксесуари 4
- Фото
БФП лазерний HP LaserJet Pro 4103dw з Wi-Fi (2Z627A)
471684
БФП лазерний HP LJ Pro M443nda А3 (8AF72A)544068
БФП струменевий HP Smart Tank 520 (1F3W2A)Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для офісу, Для навчання |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP LaserJet |
| Підтримка ОС | Android, Chrome OS, iOS, Mac OS 11, Mac OS 12, Mac OS 13, Mac OS X, Windows 10, Windows 11 |
| Дисплей | Сенсорний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з USB носіїв, Друк з телефону, Підтримка AirPrint, Технологія HP FastRes, Пристрій автоматичної подачі документів |
| Особливості друку | Дуплекс |
| Тип друку | Монохромний |
| Кількість картриджів | 1 |
| Конфігурація картриджів | W1510A, W1510X |
| Формат друку | 16К, A4, A5, A6, B5, Конверт B5, Конверт DL, Конверт С5 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Час виходу першої сторінки, с | 6,3 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 40 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | Ні |
| Навантаження, ст/міс | До 80000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 750–4000 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 3050 |
| Формат паперу | A5, A6, B5, А4, Конверт DL, Конверти B5, Конверти C5 |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 200 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 60 |
| Поля друку | 4,3 мм |
| Тип сканера | Планшетний з пристроєм автоматичної подачі документів (АПД) |
| Роздільна здатність сканера | 1200х1200 |
| Коефіцієнт масштабування | 25-400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 40 |
| Лоток прийому | 150 |
| Лоток подачі | 350 |
| Двохсторонній друк | Автоматичний |
| Прямий друк | AirPrint, HP Smart, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | HP PCL 6, NativeOffice, PCL 5e, PDF, PWG, URF |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 323х420х390 |
| Вага, кг | 12,6 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель USB, Кабель живлення, БФП, Тонер-картридж |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 50x41x51 |
| Вага в упаковці, кг | 16 |
| Артикул | 2Z627A |
| Штрихкод | 195161936340 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Лазерні чорно-білі БФП HP , Лазерні БФП HP , Чорно-білі БФП HP , БФП HP з двостороннім друком , БФП HP A4 , Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з Wi-Fi, Лазерні чорно-білі БФП , Лазерні чорно-білі БФП для офісу, Лазерні чорно-білі БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП А4, БФП HP для офісу, Лазерні БФП HP з Wi-Fi, Монохромні лазерні БФП, БФП HP Laserjet, БФП для великого об'єму друку |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Вай фай підключення звільнило мій робочий стіл від зайвих кабелів, а друк зі смартфона це взагалі якась фантастика. Швидкість друку топ, документи вилітають, як гарячі пиріжки з печі. Якість друку чітка, насичена, жодних розмазаних літер. Сканер працює бездоганно, розпізнає навіть дрібний шрифт. Інтуїтивно зрозуміле меню. Налаштування зайняло лічені хвилини
Поставили цей принтер в офісі і забули про проблеми з друком. Тепер нам не потрібен сканер окремо. Можна навіть з телефона роздрукувати потрібний файл. Друкує швидко, чисто. Якість сканів висока.
Прислали нам этот HP в офис пару месяцев назад. Печатает быстро, двусторонняя печать вообще огонь, экономит кучу бумаги. Сканер тоже шустрый, документы оцифровывает без проблем. Wi-Fi настроили быстро, теперь печатать можно с любого компа в кабинете. Единственное, картриджи не самые дешевые, но зато хватает надолго
Для своего функционала МФУ не такой уж и большой) С большим трудом, но я смог его вместить на стол с компьютером) Печатает хорошо и качественно, особенно для одноцветного) И скорость высокая) Для понимания - мой курсач напечатал за минуту плюс-минус) Присутствие WiFi помогает не привязываться к USB-шнурку, а значит меньше путаницы с проводами) Минус единственный это шумная работа, но это вообще не критично)
Подскажите, какой картридж и какой емкости идет в комплекте к данного мфу? И какие картриджи подходят к нему?
Добрий день, Арсене! В комплекті до даного БФП йде картридж HP LaserJet на 2900 сторінок. Сумісні картриджі: HP LaserJet 151A (3050 сторінок) та HP LaserJet 151X (9700 сторінок).
Опис
Максимальна продуктивність
Компактний дизайн із революційною продуктивністю. Високошвидкісний двосторонній друк зі швидкістю до 40 сторінок на хвилину та двостороннє сканування. Додаток HP Smart дає змогу легко друкувати та сканувати з мобільних пристроїв.
Зручне керування
Керуйте принтерами за допомогою потужної програми Web Jetadmin. Інтуїтивно зрозумілі інструменти керування допомагають додавати й оновлювати пристрої, рішення та політики.
HP Wolf Pro Security
Підвищить рівень безпеки за допомогою легендарного рішення HP Wolf Pro Security, яке миттєво встановлюється та попередньо налаштовується з коробки.
Екологічний друк
Заощаджуйте на тонері та ніколи не витрачайте його без потреби, підписуючись на послугу Instant Ink для лазерних принтерів — автоматичну підписку на тонер, яка доставляє тонер лише тоді, коли він вам потрібен, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі. Гнучкі плани дозволяють легко змінити або скасувати підписку в будь-який час.
Рішення для великої робочої групи
Підтримуйте свою динамічну робочу команду за допомогою цього високошвидкісного інтелектуального принтера, що ідеально підходить для роботи до 10 користувачів.
Швидкість друку HP Pro-класу
Прискорюйте робочий процес. Швидкість друку HP Pro-класу досягає 40 сторінок на хвилину, щоб задовольнити високі вимоги середовища.
Двостороннє сканування
Скануйте обидві сторони за один прохід. Двостороннє сканування дає змогу вашим користувачам робити більше за менший час.
Прості комбінації клавіш
Робіть більше за меншу кількість кроків. Прості комбінації клавіш дають змогу вашим співробітникам виконувати типові завдання одним дотиком.
Простий доступ до роз'єму USB
Продуктивність у вашій долоні. Друкуйте, скануйте та заощаджуйте час за допомогою ярликів від HP Smart.
HP Web Jetadmin
Централізуйте керування друком. HP Web Jetadmin спрощує це завдання завдяки набору функцій.
Просте налаштування
Швидко налаштовуйте принтери. Оптимізоване налаштування дає змогу легко налаштувати принтери та повернутися до роботи.
Готовність з коробки
Забезпечте безпеку принтера вже з коробки. Попередньо налаштовані параметри означають, що він буде готовий до роботи, коли ви будете готові.
Додатковий диспетчер безпеки HP JetAdvantage Security Manager
Встановлюйте політики конфігурації та перевіряйте налаштування в усьому світі за допомогою HP JetAdvantage Security Manager.
Тонер EcoSmart
Заощаджуйте до 20% електроенергії. Тонер EcoSmart з технологією JetIntelligence поєднує в собі преміальну якість та екологічність.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







