- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП лазерний HP LaserJet Pro 3103fdw з Wi-Fi (3G632A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 3
- Фото
БФП лазерний HP LaserJet Pro 3103fdw з Wi-Fi (3G632A)
Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для домашнього використання, Для офісу, Для навчання |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP LaserJet |
| Підтримка ОС | Linux, Mac OS, Mac OS 11, Mac OS 12, Windows 10, Windows 11 |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з USB носіїв, Друк з телефону, Підтримка AirPrint, Факс |
| Особливості друку | Дуплекс, Дистанційний друк |
| Тип друку | Монохромний |
| Кількість картриджів | 1 |
| Конфігурація картриджів | W1450A, W1450X |
| Формат друку | A4, A5, A5R, A6, B5, B6 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Час виходу першої сторінки, с | 7 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 33 |
| Швидкість кольорового друку, стор/хв | Ні |
| Навантаження, ст/міс | До 50000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 350-2500 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 1000 |
| Формат паперу | A5, A6, B5, А4 |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 163 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 60 |
| Поля друку | 4,23 мм |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 1200х1200 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 33 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | Ні |
| Лоток прийому | 150 |
| Лоток подачі | 250 |
| Двохсторонній друк | Вручну |
| Прямий друк | AirPrint, HP Smart, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | PCL5c, PCL6, PCLm, PCLmS, PDF, PS, PWG, URF |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 313,2х398,2х418 |
| Вага, кг | 10,5 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, БФП, Тонер-картридж |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48x37x48 |
| Вага в упаковці, кг | 13,55 |
| Артикул | 3G632A |
| Штрихкод | 195122459048 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Лазерні чорно-білі БФП HP , Лазерні БФП HP , Чорно-білі БФП HP , БФП HP A4 , БФП з Wi-Fi для будинку, Чорно-білі БФП для дому, Лазерні БФП з факсом, Лазерні БФП для дому, Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП для дому з Wi-Fi, Лазерні БФП з двостороннім друком, Лазерні чорно-білі БФП , Лазерні чорно-білі БФП для дому, Лазерні чорно-білі БФП для офісу, Лазерні чорно-білі БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП А4, БФП HP для будинку, БФП HP для офісу, Лазерні БФП HP для будинку, Лазерні БФП HP з Wi-Fi, Монохромні лазерні БФП, БФП HP Laserjet |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Рішення для невеликих робочих груп
Підтримуйте свої невеликі робочі групи за допомогою цього лазерного принтера, розрахованого на 7 користувачів.
Висока швидкість друку
Друкуйте ефективніше. Заощаджуйте час, папір і витрати завдяки швидкості друку 33 сторінки на хвилину.
HP Smart
Продуктивність у вашій долоні. Друкуйте, скануйте та заощаджуйте час за допомогою комбінацій клавіш HP Smart.
HP Web Jetadmin
Централізуйте керування друком. HP Web Jetadmin спрощує це завдяки набору функцій.
Просте налаштування
Швидко налаштовуйте принтери. Оптимізоване налаштування дає змогу легко налаштувати принтери та повернутися до роботи.
Самовідновлення Wi-Fi
Допомагає захистити принтер. Функція самовідновлення Wi-Fi виявляє аномалії та автоматично перезавантажує мережу до попереднього безпечного стану.
Готовність з коробки
Забезпечте захист принтера вже з коробки. Попередньо налаштовані параметри означають, що він буде готовий до роботи, коли ви будете готові.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







