- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП лазерний HP LaserJet Pro 4103fdw з Wi-Fi (2Z629A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 9/2
- Опис
- Аксесуари 4
- Фото
БФП лазерний HP LaserJet Pro 4103fdw з Wi-Fi (2Z629A)
544068
БФП струменевий HP Smart Tank 520 (1F3W2A)661177
БФП струменевий HP Smart Tank 520 (1F3W2A_Sale)471684
БФП лазерний HP LJ Pro M443nda А3 (8AF72A)Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для домашнього використання, Для офісу, Для навчання |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP LaserJet |
| Підтримка ОС | Android, Chrome OS, iOS, Linux, Mac OS, Windows |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з USB носіїв, Друк з телефону, Підтримка AirPrint, Пристрій автоматичної подачі документів, Факс |
| Особливості друку | Дуплекс, Дистанційний друк |
| Тип друку | Монохромний |
| Кількість картриджів | 1 |
| Конфігурація картриджів | W1510A, W1510X |
| Формат друку | A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 42 |
| Навантаження, ст/міс | До 80000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 750–4000 |
| Формат паперу | A5, A6, B5, Legal, Officio, А4, Конверти |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 200 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 60 |
| Поля друку | 4,3 мм |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 1200х1200 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 40 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | Ні |
| Лоток прийому | 150 |
| Лоток подачі | 350 |
| Двохсторонній друк | Автоматичний |
| Прямий друк | AirPrint, HP Smart, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | HP PCL 6, NativeOffice, PCL 5e, PDF, PostScript 3, PWG, URF |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 323х420х390 |
| Вага, кг | 12,6 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель USB, БФП, Тонер-картридж, Шнур живлення |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48x40x49 |
| Вага в упаковці, кг | 15,5 |
| Артикул | 2Z629A |
| Штрихкод | 195161936586 |
| Додатково | БФП HP з WiFi , Лазерні чорно-білі БФП HP , Лазерні БФП HP , Чорно-білі БФП HP , БФП HP з двостороннім друком , БФП HP A4 , БФП з Wi-Fi для будинку, Чорно-білі БФП для дому, Лазерні БФП з факсом, Лазерні БФП для дому, Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП для дому з Wi-Fi, Лазерні чорно-білі БФП , Лазерні чорно-білі БФП для дому, Лазерні чорно-білі БФП для офісу, Лазерні чорно-білі БФП з Wi-Fi, Лазерні БФП А4, БФП HP для будинку, БФП HP для офісу, Лазерні БФП HP для будинку, Лазерні БФП HP з Wi-Fi, Монохромні лазерні БФП, БФП HP Laserjet, БФП для великого об'єму друку |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Теперь все делается быстро: черно-белая печать, копирование – до 40 страниц в минуту! А еще он умеет печатать с двух сторон автоматически, что экономит бумагу. Удобно, что есть автоподача документов для сканирования – не нужно сидеть и по одной странице класть. Мы легко подключили его по Wi-Fi, и теперь каждый может печатать прямо со своего компьютера или телефона.
Хороший принтер для небольшого офиса. Шумный, но быстрый, дает хорошее качество печати и сканирования. Простая настройка, достаточно интуитивная, и понятный выбор функций дополняют комплектацию.
Принтер дуже класний, друк скан, ксерокс, все супер, Швидкість роботи відмінна, при налаштуванні проблем не виникло, з телефону чи другого гаджета друкує теж чудово. Підключили всім на офісі до ноутів - друкувати стало в рази легше.
Раньше у нас стоял отдельно принтер и отдельно сканер. Это было не очень удобно. Решили модернизироваться до МФУшки и выбрали именно эту, так как она была со скидкой и подошла по скорости печати. Отпечатки насыщенные, четкие. Сканы - более чем читабельные.
При сканировании документов можно их сразу сохрянать на флешку или это нужно делать через компьютер/ноут?
Вітаємо. Альона, виробником БФП передбачена можливість зберігання сканованої інформації на мобільні носії (флешки).
Чи можливо підключити цей багатофункціональний пристрій кабелем до комп'ютеру а паралельно відправляти на нього зі смартфону по файфаю файли для друку?
Вітаємо. Так, така можливість передбачена виробником. Пристрій працює з дротовим та бездротовим зв'язком.
Опис
Максимальна продуктивність
Підтримайте динамічну робочу команду за допомогою цього високошвидкісного принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів.
Безпека HP Wolf Pro
Забезпечте безпеку принтера з коробки. Завдяки заздалегідь підготовленим налаштуванням він буде готовий до роботи в будь-який момент.
Безшовне керування
Централізуйте керування друком. HP Web Jetadmin спрощує керування завдяки набору функцій.
Екологічний друк
Економте до 20 % енергії. Тонер EcoSmart з функцією JetIntelligence забезпечує баланс між високою якістю та екологічністю.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





