- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Оргтехніка, друк і сканування
- БФП
- HP
- БФП струменевий HP LaserJet Enterprise M528dn (1PV64A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 4
- Фото
БФП струменевий HP LaserJet Enterprise M528dn (1PV64A)
544068
БФП струменевий HP Smart Tank 520 (1F3W2A)489006
БФП лазерний HP LaserJet MFP M236d (9YF94A)489009
БФП лазерний HP LaserJet MFP M236sdw ADF з Wi-Fi (9YG09A)Схожі товари
БФП HP
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для офісу |
| Технологія друку | Лазерна |
| Серія | HP LaserJet |
| Підтримка ОС | Android, iOS, Mac OS, Windows |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний |
Основні характеристики
| Оснащення | Дисплей |
| Особливості пристрою | Друк з телефону, Підтримка AirPrint |
| Особливості друку | Дистанційний друк |
| Тип друку | Монохромний |
| Кількість картриджів | 1 |
| Конфігурація картриджів | CF289A, CF289X, CF289Y |
| Формат друку | A4 |
| Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Час виходу першої сторінки, с | 6 |
| Швидкість чорно-білого друку, стор/хв | 43 |
| Навантаження, ст/міс | До 150000 |
| Рекомендований об'єм друку стр/міс | 2000–7500 |
| Ресурс чорного картриджа, стор | 7500 |
| Формат паперу | A5, A6, B5 (JIS), B6, C5, C6, DL, Oficio, А4 |
| Макс. щільність паперу, гр/м2 | 200 |
| Мін. щільність паперу, гр/м2 | 45 |
| Поля друку | 4,3 мм |
| Тип сканера | Планшетний |
| Роздільна здатність сканера | 600х600 |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Чорно-біле копіювання, стор/хв | 43 |
| Кольорове копіювання, стор/хв | 38 |
| Лоток прийому | 250 |
| Лоток подачі | 100 |
| Двохсторонній друк | Вручну |
| Прямий друк | AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мови описання | PCL5, PCL6 |
Інтерфейси підключення
| Тип підключення | Бездротовий (мережевий), Дротовий |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi Direct |
| Дротові інтерфейси | Ethernet, USB |
Фізичні характеристики
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 497х482496 |
| Вага, кг | 21,41 |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, БФП, Тонер-картридж |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 60x73x60 |
| Вага в упаковці, кг | 26 |
| Артикул | 1PV64A |
| Додатково | Лазерні чорно-білі БФП HP , Лазерні БФП HP , Чорно-білі БФП HP , БФП HP A4 , Лазерні БФП для офісу, Лазерні БФП з двостороннім друком, Лазерні чорно-білі БФП , Лазерні чорно-білі БФП для офісу, Лазерні БФП А4, БФП HP для офісу, Монохромні лазерні БФП, БФП HP Laserjet |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Виберіть БФП HP LaserJet Enterprise, розроблений для безпечного та ефективного обслуговування бізнесу і дозволяє економити енергію при використанні чорного тонера HP EcoSmart Black. Це принтер, що відповідає вимогам вашого зростаючого бізнесу, на який можна повністю покластися. Принтер з підтримкою динамічної безпеки. Призначений для використання тільки з картриджами, оснащеними оригінальною мікросхемою HP. Картриджі з мікросхемами інших виробників можуть не працювати, а ті, що працюють зараз, можуть не працювати в майбутньому.
Найбезпечніший друк від HP
Кожен принтер у вашому парку пристроїв перевіряє свій робочий код і вносить необхідні виправлення в разі атак. Перевірка вихідних мережевих підключень принтера з метою блокування підозрілих запитів і захисту від шкідливих програм. Постійний моніторинг операцій, що виконуються в пам'яті, для виявлення і припинення атак. Мікропрограмне забезпечення автоматично перевіряється під час запуску, щоб гарантувати використання тільки справжнього коду з цифровим підписом HP.
Низькі витрати, низьке енергоспоживання
Зменшуйте кількість передруків, марної витрати витратних матеріалів і зайвих звернень до сервісної служби, використовуючи оригінальні картриджі HP. Не втрачайте час на заміну картриджів, а зосередьтеся на роботі. Вибирайте додаткові картриджі збільшеної ємності. Покращене енергозбереження — витрата енергії менше до 29 % в порівнянні з попередніми моделями плюс додаткова економія завдяки технології автоматичного ввімкнення та вимкнення. Завдяки своїй компактності цей БФП можна встановити в умовах обмеженого простору і істотно підвищити продуктивність практично в будь-якому офісі.
Весь парк пристроїв друку - під вашим контролем
Рішення HP Web Jetadmin забезпечує централізоване управління парком пристроїв друку і оптимізацію робочих процесів. Отримуйте актуальну інформацію про вартість друку, характеристики та витрати, щоб підвищити ефективність. Налаштуйте політики конфігурації безпеки та автоматичну перевірку параметрів кожного з принтерів HP в парку пристроїв друку. Ви зможете відправляти завдання на друк ще в дорозі, а потім безпечно запускати їх на будь-якому офісному принтері HP, що підтримує функцію HP Roam.
*Швидкість друку на принтерах і БФП залежить від багатьох факторів. Детальну інформацію про використання/тестування конкретного пристрою та використовувані стандарти слід дивитись у товаросупровідній документації та на сайті виробника.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





