Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Охорона та сигналізація
- Комплекти охоронних сигналізацій
- Ajax
- Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний

Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 3
- Фото
12 599 ₴
Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний
Код товару:
504151Код скопійовано
Є в наявності
12 599 ₴
+ 126 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
У поштомат "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
Схожі товари
Комплекти охоронних сигналізацій Ajax
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Комплект охоронної сигналізації |
| Вид | Ajax StarterKit 2 |
| Кількість пристроїв управління в комплекті | 1 шт. |
| Частота передачі | 868 МГц |
| Модуляція радіосигналу | GSFK |
| Кількість датчиків в комплекті | 2 шт. |
Характеристики централі
| Тип централі | Бездротова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Ємність вбудованої батареї | 2 А * ч |
| Кількість охоронюваних зон | 100 |
| Максимальна кількість бездротових датчиків, що підключаються | До 100 камер |
| Тип сповіщення | SMS, дзвінок, Звукове, Додаток |
| Кількість номерів для сповіщення дозвоном | 200 |
| Кількість номерів для сповіщення SMS | 200 |
| Частота GSM мережі | 900/1800 МГц |
| Вихід для підключення зовнішнього світлодіода | Н/д |
| Робоча напруга централі | 110-240 В, 12 В |
| Діапазон робочих температур централі | Від -10° С до +40° С |
| Розміри централі (ВхШхГ) | 36х163х163 мм |
Характеристики датчика руху
| Тип датчика руху | Бездротовий |
| Застосування датчика руху | Всередині та зовні приміщення, Всередині приміщення |
| Тип сенсора датчика руху | PIR-сенсор |
| Дальність детектування | До 12 м |
| Горизонтальний/вертикальний кут детектування руху | 88.5°/80° |
| Імунітет від домашніх тварин, до | 20 кг (ріст до 50см) |
| Рекомендована висота інсталяції | 2,4 м |
| Елементи живлення | 2 х CR123A |
| Максимальна відстань між датчиком руху та централлю | До 1700 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика руху | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика руху | 3 В |
| Діапазон робочих температур датчика руху | Від -10° С до +40° С |
| Розміри датчика руху (ВхШхГ) | 135х70х60 мм |
Характеристики датчика відкриття
| Тип датчика відкриття | Бездротовий |
| Застосування датчика відкриття | Всередині приміщення |
| Спосіб монтажу датчика відкриття | Накладний |
| Поріг спрацьовування датчика відкриття | 1 см |
| Максимальна відстань між датчиком відкриття та централлю | До 1200 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика відкриття | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика відкриття | 3 В |
| Діапазон робочих температур датчика відкриття | Від -10° С до +40° С |
Додаткові характеристики
| Основний колір | Чорний |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бездротовий брелок, Бездротовий датчик руху, Бездротовий датчик відкриття, Документація, Централь |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Україна |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 8x29x31 |
| Вага в упаковці, кг | 1,068 |
| Артикул | 000023479 |
| Штрихкод | 4823114012792 |
| Додатково | Бездротова сигналізація Ajax |
Показати всі характеристики
Інструкції
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
Стартовий комплект системи безпеки
До комплекту StarterKit 2 входять чотири пристрої.
Hub 2 (2G)
Хаб контролює роботу пристроїв системи безпеки та підтримує датчики з фотоверифікацією тривог. З ним ви завжди знаєте, що відбувається в будинку завдяки пуш-повідомленням, смс та дзвінкам.
MotionProtect
Датчик руху з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється.
DoorProtect
Датчик моментально реагує на відкриття. Це перша лінія захисту вашої системи безпеки, яку можна встановити на будь-який тип дверей.
SpaceControl
Брелок для ключів ставить і знімає будинок з охорони. А одне натискання тривожної кнопки викликає підкріплення в екстреній ситуації.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний





Огляд датчиків та набору Ajax Як працюють Які є датчики Як керувати Від чого захищають
12:31
Огляд датчиків та набору Ajax Як працюють Які є датчики Як керувати Від чого захищають
1:39
Ajax Бездротова система безпеки нового покоління
4:56
Як захистити будинок від злодіїв у будівлі





Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






