- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Охорона та сигналізація
- Комплекти охоронних сигналізацій
- Ajax
- Комплект охоронної сигналізації Ajax HDR StarterKit Cam Plus (000052843)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Комплект охоронної сигналізації Ajax HDR StarterKit Cam Plus (000052843)
Схожі товари
Комплекти охоронних сигналізацій Ajax
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Комплект охоронної сигналізації |
| Вид | Ajax HDR StarterKit Cam Plus |
| Кількість пристроїв управління в комплекті | 4 шт. |
| Частота передачі | 868 МГц |
| Кількість датчиків в комплекті | 2 шт. |
Характеристики централі
| Тип централі | Бездротова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Ємність вбудованої батареї | 3 А*ч |
| Кількість охоронюваних зон | 50 |
| Максимальна кількість бездротових датчиків, що підключаються | 200, До 100 камер |
| Тип сповіщення | SMS, дзвінок, Звукове, Додаток |
| Кількість номерів для сповіщення дозвоном | 200 |
| Кількість номерів для сповіщення SMS | 200 |
| Частота GSM мережі | 900/1800 МГц |
| Вихід для підключення зовнішнього світлодіода | Н/д |
| Робоча напруга централі | 110-240 В |
| Діапазон робочих температур централі | Від -10° С до +40° С |
| Розміри централі (ВхШхГ) | 36х163х163 мм |
Характеристики датчика руху
| Тип датчика руху | Бездротовий |
| Застосування датчика руху | Всередині та зовні приміщення, Всередині приміщення |
| Тип сенсора датчика руху | PIR-сенсор |
| Дальність детектування | До 12 м |
| Горизонтальний/вертикальний кут детектування руху | 88.5°/80° |
| Імунітет від домашніх тварин, до | 20 кг (ріст до 50см) |
| Рекомендована висота інсталяції | 2,4 м |
| Елементи живлення | Батарея CR123A |
| Максимальна відстань між датчиком руху та централлю | До 1700 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика руху | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика руху | 3 В |
| Струм датчика руху в режимі бездейс | Н/д |
| Діапазон робочих температур датчика руху | Від -10° С до +40° С |
| Розміри датчика руху (ВхШхГ) | 135х70х60 мм |
Характеристики датчика відкриття
| Тип датчика відкриття | Бездротовий |
| Застосування датчика відкриття | Всередині приміщення |
| Спосіб монтажу датчика відкриття | Накладний |
| Поріг спрацьовування датчика відкриття | 2 см |
| Максимальна відстань між датчиком відкриття та централлю | До 1200 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика відкриття | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика відкриття | 3 В |
| Діапазон робочих температур датчика відкриття | Від -10° С до +40° С |
Додаткові характеристики
| Основний колір | Білий |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бездротовий брелок, Бездротовий датчик руху, Бездротовий датчик відкриття, Зовнішня клема, Документація, Кабель Ethernet, Кабель живлення, Комплект кріплень – 3 шт., Кронштейн - 3 шт., Магніт – 2 шт., Централь |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Україна |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x28x31 |
| Вага в упаковці, кг | 1,19 |
| Артикул | 000052843 |
| Штрихкод | 4823114067778 |
| Додатково | Бездротова сигналізація Ajax |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ajax HDR StarterKit Cam Plus - це комплексна бездротова система безпеки, призначена для захисту житлових та комерційних приміщень. Вона забезпечує миттєве сповіщення про вторгнення з фотопідтвердженням тривог, що дозволяє оперативно реагувати на потенційні загрози.
Миттєве інформування про причини тривоги
Зв'язок із зовнішнім світом критичний для системи безпеки, адже він визначає швидкість реагування на тривогу. Системою StarterKit Cam Plus керує Hub 2 Plus. Він обладнаний Ethernet портом, Wi-Fi модулем та має два слота для SIM-карток з підтримкою 4G (LTE). Чотири канали зі швидким перемиканням у разі втрати зв'язку гарантують миттєве передавання тривог. А фотопідтвердження доставляються на пульт охоронної компанії та користувачам менш ніж за 9 секунд — навіть використовуючи мобільний зв'язок.
Hub 2 Plus
Хаб контролює роботу пристроїв системи безпеки. В разі виявлення датчиками загрози інформує охоронну компанію та користувачів: пуш-сповіщеннями, смс та дзвінками.
MotionCam
Датчик руху з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється, і робить серію фотографій.
DoorProtect
Датчик миттєво реагує на відчинення. Це перша лінія оборони вашої системи безпеки, яку можна встановити на будь-який тип дверей.
Ajax SpaceControl Jeweller
Брелок для ключів встановлює й знімає оселю з-під охорони. А в екстреній ситуації дає змогу викликати підкріплення одним натисканням.











- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





