- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Охорона та сигналізація
- Комплекти охоронних сигналізацій
- Ajax
- Комплект охоронної сигналізації Ajax HDR StarterKit Cam, hub 2, motioncam HDR (000052842)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Комплект охоронної сигналізації Ajax HDR StarterKit Cam, hub 2, motioncam HDR (000052842)
Схожі товари
Комплекти охоронних сигналізацій Ajax
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Комплект охоронної сигналізації |
| Вид | Ajax HDR StarterKit Cam |
| Кількість пристроїв управління в комплекті | 4 шт. |
| Модуляція радіосигналу | GSFK |
| Кількість датчиків в комплекті | 2 шт. |
Характеристики централі
| Тип централі | Бездротова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Ємність вбудованої батареї | 2 А * ч |
| Кількість охоронюваних зон | 50 |
| Максимальна кількість бездротових датчиків, що підключаються | 100 |
| Тип сповіщення | SMS, дзвінок, Додаток |
| Частота GSM мережі | 900/1800 МГц |
| Вихід для підключення зовнішнього світлодіода | Н/д |
| Робоча напруга централі | 110-240 В |
| Діапазон робочих температур централі | Від -10° С до +40° С |
| Розміри централі (ВхШхГ) | 163x163x36 мм |
Характеристики датчика руху
| Тип датчика руху | Бездротовий |
| Застосування датчика руху | Всередині приміщення |
| Тип сенсора датчика руху | PIR-сенсор |
| Дальність детектування | До 12 м |
| Горизонтальний/вертикальний кут детектування руху | 88,5° |
| Імунітет від домашніх тварин, до | 20 кг (ріст до 50см) |
| Рекомендована висота інсталяції | 2,4 м |
| Елементи живлення | 2 х CR123A |
| Максимальна відстань між датчиком руху та централлю | До 1700 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика руху | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика руху | 3 В |
| Діапазон робочих температур датчика руху | Від -10° С до +40° С |
| Розміри датчика руху (ВхШхГ) | 135х70х60 мм |
Характеристики датчика відкриття
| Тип датчика відкриття | Бездротовий |
| Застосування датчика відкриття | Всередині приміщення |
| Спосіб монтажу датчика відкриття | Накладний |
| Поріг спрацьовування датчика відкриття | 1 см, 2 см |
| Максимальна відстань між датчиком відкриття та централлю | До 1200 м (на відкритому просторі) |
| Потужність радіопередавача датчика відкриття | 20 мВт |
| Робоча напруга датчика відкриття | 3 В |
| Діапазон робочих температур датчика відкриття | Від -10° С до +40° С |
Додаткові характеристики
| Основний колір | Чорний |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бездротовий брелок, Бездротовий датчик руху, Бездротовий датчик відкриття, Зовнішня клема, Документація, Кабель Ethernet, Кабель живлення, Комплект кріплень – 3 шт., Кронштейн - 3 шт., Магніт – 2 шт., Централь |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Україна |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x28x30 |
| Вага в упаковці, кг | 1,12 |
| Артикул | 000052842 |
| Штрихкод | 4823114067747 |
| Додатково | Бездротова сигналізація Ajax |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Захистіть свій дім
Комплект бездротової системи безпеки StarterKit Cam убереже від пограбування. Ajax миттєво повідомить вас й охоронну компанію про злам дверей та менше ніж за 9 секунд надішле фото з місця подій. Ajax StarterKit Cam можна керувати зі смартфона з будь-якої точки світу. Навіть якщо в домі відключать живлення та інтернет, хаб продовжить захищати ваше майно.
Hub 2 (2G)
Хаб контролює роботу пристроїв системи безпеки. А ви завжди знаєте, що відбувається вдома завдяки пуш-сповіщенням, SMS і дзвінкам.
MotionCam
Датчик руху з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється, і робить серію фотографій.
DoorProtect
Датчик установлюється на всі типи дверей і миттєво реагує на відчинення. Це перша лінія оборони вашої системи безпеки.
Ajax SpaceControl Jeweller
Брелок для ключів встановлює й знімає оселю з-під охорони. А одне натискання тривожної кнопки в екстреній ситуації викличе підкріплення.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






