- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fb2000ua (B23A2EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fb2000ua (B23A2EA)
572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)756968
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504MA-BQ109 (90NB17I1-M005A0)618714
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13UDX (9S7-15K111-1631)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 521 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 409 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 880 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP EliteBook Ultra (928N2ES) 92 205 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 36x26x3 |
| Вага в упаковці, кг | 2,29 |
| Артикул | B23A2EA |
| Штрихкод | 198828495785 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з ігровою відеокартою, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність ПК в одному портативному пристрої
Ноутбук HP Victus створений для ігор рівня ПК. Ця елегантна машина має потужний процесор AMD і відеокарту Nvidia. Дизайн цього ноутбука з великою кількістю кольорів настільки ж вражаючий, як і його залізо, оновлена система охолодження, HD-камера та функція тимчасового шумопридушення.
Швидке залізо
Грайте на максимумі можливостей з потужним процесором AMD, сучасною відеокартою та великим обсягом пам’яті.
Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD-камери.
Витончений і вишуканий дизайн
Завдяки меншому розміру та підтримці до трьох кольорів, пристрій виглядає стильним будь-де.
Екологічність в дії
Сертифіковано відповідно до EPEAT Gold та ENERGY STAR.
Надзвичайна швидкість
Відеокарти Nvidia GeForce RTX серії 40 мають надзвичайну продуктивність. Вони побудовані на архітектурі Nvidia Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами в іграх завдяки технології трасування променів та надвисокій частоті оновлення кадрів у секунду.
Дисплей із роздільною здатністю Full HD, антивідблисковим покриттям і частотою оновлення 144 Гц
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення — завдяки дисплею зі швидкістю оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1080p Full High Denition ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Дисплей з частотою 144 Гц
Зменште неприємні затримки та ореоли зображення за допомогою дисплея з частотою 144 Гц.
Антиблікове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
62,5% sRGB
Насолоджуйтеся дисплеєм з відображенням 62,5% sRGB для чітких кольорів.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





