- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON PowerShot G7 X Mark III + NB-13L (3637C016)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 5
- Фото
Фотоапарат CANON PowerShot G7 X Mark III + NB-13L (3637C016)


























295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)581311
Фотоапарат CANON EOS 2000D 18-55 IS II + EF 50 mm f/1.8 STM (2728C008EF50)420759
Фотоапарат CANON EOS 2000D 18-55 IS II (2728C008)Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | PowerShot G7 X Mark III + NB-13L |
| Модельний ряд | PowerShot G |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Ні |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1 '' (13,2x8,8 мм) |
| Кількість мегапікселів | 20,1 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | f/1.8 - 2.8 |
| Світлочутливість (ISO) | 125 - 25600 |
| Максимальний розмір знімка | 5472x3648 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 120, 30, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 4.2 X |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 1 - 1/2000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI (тип D), USB Type-C, Вхід для мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I) |
| Живлення | NB-13L |
| Знімків на заряді, шт | 265 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | TTL |
| Кількість точок фокусування | 31 |
| Фокусна відстань, мм | 8,8-36,8 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Сенсорний дисплей |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 60,9х105,5х41,4 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4 |
| Формат файлів | C-RAW, JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Вбудований |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор – 2 шт., Документація, Зарядний пристрій, Кабель живлення, Ремінець, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x11x5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Артикул | 3637C016 |
| Додатково | Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Фотоапарати canon з Wi-Fi |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ідеальний вибір для тих, хто займається влогінгом, прямими трансляціями, відеоконференціями, веденням блогів, і всіх, хто публікує контент в інтернеті. Суперпортативна камера PowerShot G7 X Mark III підтримує 4K відео, має дюймовий сенсор та оснащена матрицею на 20,1 мегапікселя.

Продемонструйте свій творчий потенціал
Проводьте захоплюючі прямі трансляції. Залишайтеся на зв’язку з друзями та родичами завдяки відеоконференціям. Створюйте контент для відеоблогу, що не тільки відповідає очікуванням, а й перевершує те, що ви звикли бачити на смартфоні. Неперевершене відео у форматі 4K, чудові фото та зйомка з високою швидкістю, щоб зупинити моменти в часі.
Цікаві відео, які сподобаються вашим глядачам
Знімайте пейзажі із чіткістю 4K. Знімайте спортивні події в повільному режимі із частотою кадрів до 120 кадрів на секунду. Підключіть зовнішній мікрофон для кришталево чистого звукозапису під час подорожування. Прямі трансляції приголомшливої якості під час ігор та модернізація вебкамери для здійснення ділових відеодзвінків. Можливості PowerShot G7 X Mark III безмежні.

Контент, який подобається саме вам
Простий шлях до творчості разом із Canon PowerShot G7 X Mark III. 20,1-мегапіксельний сенсор дозволяє отримувати чудові результати на портретах, селфі, панорамах, знімках їжі або будь-яких інших фотографіях.

Можливість виділитися на тлі власників смартфонів
Приверніть увагу своєї аудиторії з фотографіями з малою глибиною різкості, на яких зроблено акцент на об'єкті. Відео і знімки, зроблені за умов слабкого освітлення, матимуть високу деталізацію, що передає атмосферу зйомки.

Додаткові функції
Пропонується новий автоматичний режим відео, який ідеально підходить для ведення влогів, з точним налаштуванням автофокусування та автоекспозиції. Відображення шаблона «зебра» і маркерів сторін для відео, а також індикатора рівня, видимого в режимі відстеження обличчя, також є нововведенням і ідеально підходить для розширеного управління процесом зйомки.

Легке та швидке використання
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран ідеально підходить для створення влогів і селфі. Налаштовуйте численні параметри або не налаштовуйте взагалі нічого - працюйте з камерою саме так, як вам зручно.

Ідеальний зв’язок через Bluetooth
Щоб без проблем ділитися вмістом у режимі онлайн, підключіть PowerShot G7 X Mark III у пару з вашим смартфоном чи планшетом. Знімайте будь-що або навіть себе в дистанційному режимі за допомогою програми Canon Camera Connect.

Технологія, яка надає переваги
Швидкий процесор DIGIC 8 дозволяє створювати до 30 фотографій за секунду навіть під час роботи з RAW-файлами, які забезпечують максимальну гнучкість під час обробки.


















































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення