- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS R5 Mark II + RF 50mm f/1.8 STM (6536C022RF50)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 3
- Відео 9
- Фото
Фотоапарат CANON EOS R5 Mark II + RF 50mm f/1.8 STM (6536C022RF50)
























Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS R5 Mark II + RF 50mm f/1.8 STM |
| Модельний ряд | EOS R |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Професійні |
| Тип кріплення об'єктива | Canon RF, Canon RF-S |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 45 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC Accelerator, DIGIC X |
| Світлосила | f/1.8 - 22 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-51200 (розширюється до 50-102400) |
| Максимальний розмір знімка | 8192x5464 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 8K (8192x4320) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 200, 24, 240, 25, 30, 50, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 12 |
| Оптичне збільшення | 0,25 Х |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 30-1/8000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | Log 2, Log 3 |
| Діагональ екрана | 3.2" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 2100 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, GPS-модуль, Michibiki, Wi-Fi, ГЛОНАСС |
| Роз'єми і порти | HDMI Type-A, USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона, Роз'єм перемикача N3, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | CFexpress 2.0 Type B, SD (UHS-II), SDHC (UHS-II), SDXC (UHS-II) |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | LP-E6P |
| Знімків на заряді, шт | 630 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Dual Pixel CMOS AF |
| Кількість точок фокусування | 1053 |
| Фокусна відстань, мм | 50 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0,3 м |
Характеристики видошукача
| Видошукач | OLED, Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,76x |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Водонепроникність, Пилозахищеність |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав, Полікарбонатна смола зі скловолокном |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 101,2х138,5х93,5 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4, RAW, SRAW |
| Формат файлів | C-RAW, HEIF, JPEG, RAW |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | RF 50mm f/1.8 STM |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Задня кришка об'єктива, Зарядний пристрій, Захисна кришка, Кабель USB Type-C, Кабель живлення, Кабельний захист, Кришка акумулятора, Кришка черевика, Кришка об'єктива, Об'єктив, Ремінець, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 8x14x9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,66 |
| Артикул | 6536C022RF50 |
| Додатково | Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Водонепроникні фотоапарати , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Фотоапарати canon full frame, Професійні фотоапарати Canon |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Гібридна камера з універсальними характеристиками, яка демонструє чудові результати в усіх жанрах фотографії та відеозйомки.

Ловіть момент
Від зйомки дикої природи, репортажної та портретної фотографії до зйомки кінематографічних відео, інтерв’ю та документальних фільмів - EOS R5 Mark II впорається з усіма цими завданнями й дозволить вам реалізувати свої творчі амбіції.

Потужні функціональні можливості на основі передових технологій
Якою б не була історія, EOS R5 Mark II допоможе розповісти її вашою мовою. Знімайте із шаленою швидкістю та неймовірною роздільною здатністю, а також записуйте відео нового рівня. І все це - у зручному корпусі, який надихає на творчість із того моменту, як ви берете його в руки.

Удосконалений 45-мегапіксельний стековий сенсор зображення
Повнокадровий CMOS-сенсор нового покоління із заднім підсвічуванням поєднує в собі приголомшливу роздільну здатність і динамічний діапазон з неймовірною швидкістю та можливостями відеозйомки.

Висока чутливість ISO змінює роботу в умовах слабкого освітлення
Максимальна чутливість ISO 51200 (з можливістю розширення до 102400) підтримується завдяки вбудованій системі зменшення шумів на основі нейронної мережі для отримання чітких, деталізованих зображень у форматі jpeg.

Підключення
Передавайте фотографії та відео швидше й надійніше, ніж будь-коли, незалежно від того, чи підключені ви у бездротовий спосіб до мережі Wi-Fi 6E або через USB

Найрозумніший автофокус
Інтелектуальна система АФ Dual Pixel камери EOS R5 Mark II встановлює нові стандарти. Чітке фокусування на рухомих об’єктах зберігається навіть тоді, коли вони ненадовго зникають з поля зору. Режим Action Priority (Пріоритет дії) виявляє гравців під час гри у футбол, баскетбол і волейбол, переміщуючи активну точку автофокусування у відповідь на певні дії, наприклад, удар по воротах після швидкісного пасу.
Зйомка у форматі 8K RAW із частотою до 60 кадрів за секунду
Використовуйте всю ширину сенсора EOS R5 Mark II для зйомки дивовижних відео у форматі 8K з високою деталізацією та можливістю кадрування під час редагування. Формат Light RAW 8K 60p відтворює рухомі об’єкти з надзвичайно плавним рухом. Глибина кольору 12 біт забезпечує плавну градацію та широкий динамічний діапазон. Обирайте між відео у форматі 8K RAW, що забезпечує максимальну гнучкість на етапі обробки відзнятого, і форматами MP4, які ідеально підійдуть для вашого робочого процесу. Ви також знайдете формати XF-HEVC S/XF-AVC S, які використовуються в професійних відеокамерах Canon, а також Clog 2 та Clog 3 для ефективної колірної корекції.
Універсальність у відеозйомці
Яким би не був ваш робочий процес редагування, EOS R5 Mark II ідеально впишеться в нього, дозволяючи знімати з різною роздільною здатністю, кадровою частотою та кодеками.

Плавність і стабільність
Удосконалений 8,5-ступеневий стабілізатор зображення EOS R5 Mark II ефективно згладжує будь-які випадкові рухи камери під час зйомки з рук. Створюйте настільки плавні кадри, що здаватиметься, наче ви зробили їх із підвісної конструкції або операторського візка.
Не пропустіть швидкоплинний момент
Знімайте 45-мегапіксельні фотографії зі швидкістю 30 кадрів за секунду, зупиняючи рух за допомогою максимальної швидкості електронного затвора 1/32000 с.

Робіть більше, ніж просто кадр
Розроблено для професійних гібридних фотографів, які висвітлюють події. Увімкнувши функцію подвійної зйомки EOS R5 Mark II, ви можете натиснути на кнопку затвора під час зйомки відео у форматі Full HD та зробити фотографії у форматі JPG з роздільною здатністю 7680х4320 (8K) зі швидкістю до 7,5 кадр/с з тією ж витримкою - і все це без переривання відеозйомки.

Знімайте за будь-якої погоди
Камеру EOS R5 Mark II, створену за найвищими стандартами. Вологонепроникні та пилонепроникні ущільнювачі захищають камеру в складних погодних умовах. Корпус із магнієвого сплаву достатньо міцний для професійного використання.

Новий стандарт
RF 50mm F1.8 STM - це невеликий і легкий об’єктив із діафрагмою f/1,8, який ідеально підходить для застосування за слабкого освітлення і є відмінним вибором для досягнення творчого ефекту глибини різкості. З новою оптичною системою і дуже тихим двигуном STM цей сучасний об’єктив дозволить підняти якість ваших фотографій на новий рівень.
Чіткий фокус і вражаючі знімки завдяки м’якому фону
Надавайте знімкам кінематографічного вигляду й виведіть фотографування на новий рівень творчості, експериментуючи з різними значеннями діафрагми.
Виділення
З діафрагмою f/4 фон приємно пом’якшується, як за використання звичайного варіооб’єктива.

Максимальний ефект
З максимальною діафрагмою f/1,8 об’єкт зйомки справді виділяється на дуже м’якому фоні.

Широка діафрагма для творчості
Створюйте ефектні та виразні зображення, установлюючи більш низькі значення ISO, завдяки широкій діафрагмі f/1,8, яка забезпечує чітке фокусування на об’єкті з розмиттям заднього фону.

Чітке та безшумне фокусування
Технологія фокусування STM (кроковий двигун) працює дуже плавно та майже беззвучно, що ідеально підходить для фото- та відеозйомки. Якість гарантується за рахунок використання на об’єктивах покриття Super Spectra.

Компактність і мала вага
Цей компактний і легкий об’єктив стане вашим помічником у повсякденній зйомці з камерами EOS серії R.

Продуманий дизайн
Цей компактний об’єктив із комбінованим кільцем керування та фокусування, що забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління, має 7-пелюсткову круглу діафрагму для створення чудового ефекту «боке» і фокусується на відстані до 0,3 м.

Універсальний об’єктив
Об’єктив простий, але справді універсальний. Завдяки неймовірній чіткості, чудовим характеристикам за слабкого освітлення і приголомшливому ефекту боке він ідеально підходить для різних режимів фотографування й відеозйомки.














































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення