- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- NIKON
- Фотоапарат NIKON Z50 Body (VOA050AE)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 2
- Фото
Фотоапарат NIKON Z50 Body (VOA050AE)
Схожі товари
Фотоапарати NIKON
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат NIKON D780 body (VBA560AE) 115 199 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | Z50 |
| Тип фотокамери | Системна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Тип кріплення об'єктива | Nikon Z |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | APS-C |
| Кількість мегапікселів | 20,9 Mpix |
| Тип процесора | EXPEED 6 |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 51200 |
| Максимальний розмір знімка | 5568 x 3712 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 24, 25, 30, 50, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 11 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Стабілізація зображення | Залежить від об'єктива |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.2" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI, USB, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | EH-73P |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | TTL |
| Кількість точок фокусування | 209 |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 1,02х |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 93,5x126,5x60 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | JPEG, NEF (RAW) |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | USB-кабель, Акумуляторна батарея, Документація, Захисна кришка для байонета, Гумовий наглазник, Ремінець, Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x18x20 |
| Вага в упаковці, кг | 0,95 |
| Артикул | VOA050AE |
| Штрихкод | 4960759903761 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
NIKON Z50 Body – системний фотоапарат, конструкція якого передбачає експлуатацію в тандемі зі знімним об'єктивом. Володіє компактні габарити і важить менше 450 грамів разом з акумулятором і встановленою картою пам'яті.

Творчість як воно є
Беззеркальной пристрій ідеально підходить для творчої фото- і відеозйомки. Його переваги.
- Реалістична передача кольорів навіть за умови створення мультимедійного контенту при поганому освітленні.
- Висока швидкість реакції на команди, задані користувачем.
- Потужне апаратне і якісне програмне забезпечення.
- Легка настройка і експлуатація навіть без професійної підготовки.
Яскраво, різко, зухвало!
Камера Никон Z50 Body оснащена байонетним кріпленням формату Z. Його головна особливість – збільшена ширина. Завдяки якої матриця на 20,9 Мегапікселів здатна зловити максимальну концентрацію світла в кадрі. Як результат, фотознімки і відеоролики виходять деталізованими, яскравими і досить різкими (незалежно від часу зйомки).

Миттєва технологія АФ
Система автоматичного фокусування фотоапарата характеризується:
- високою швидкістю;
- точністю;
- плавністю.
Вона спрацьовує навіть на тих об'єктах, які знаходяться не в центрі кадру, а в його бічних частинах.
Темрява не страшна
З Никон Z50 Body можна влаштовувати фотосесії як в денний, так і в нічний час. Широкі можливості зйомки при слабкому освітленні – заслуга розширеного діапазону світлочутливості (ISO 100 – 51200).
Якісні портрети
Пристрій відмінно справляється і зі створенням портретів, особливість яких – м'яке розмиття фону і гранична чіткість головного «героя» експозиції.
В процесі створення портретних фото гаджет використовує систему фокусування по очах. У зв'язку з цим робити індивідуальні знімки з його допомогою можна навіть в натовпі.

Ніякого шуму
Механізм автоматичного фокусування працює дуже тихо. Крім того, модель підтримує і безшумний режим. Ця особливість дозволяє застосовувати її для роботи в умовах дикої природи або ж для зйомки на різних значущих заходах.
Серії
Функція серійної фотозйомки дозволяє зловити в кадрі навіть ті деталі, які непомітні для неозброєного ока. Швидкість створення серій досягає 11 кадрів за секунду. При цьому фотоапарат активує АФ і автоматично коригує експозицію, тому готові знімки виходять якісними і реалістичними.

Відео в 4К
Максимальна роздільна здатність відеороликів для фотоапарата Никон Z50 Body – це 4К. При цьому гаджет підтримує зйомку:
- в стандартному режимі;
- в уповільненому режимі;
- в прискореному форматі.
Широкий діапазон частот кадрів відеозйомки дозволяє створювати найрізноманітніші мультимедійні файли.
Продумана конструкція
Один з головних елементів конфігурації фотоапарата – це видошукач електронного типу. Він дозволяє ще до початку зйомки оцінювати всі деталі кожного кадру. Зображення, які відображає видошукач, завжди чіткі і стабільні (навіть за умови збільшення).
Також в конструкції передбачено кріплення для зовнішнього спалаху, яка легко компенсує брак світла.
Навіть для екстремальної зйомки
Корпус фотоапарата виготовлений з високоміцного пластика і стійкого до механічних пошкоджень алюмінієвого сплаву. Відповідно, використовувати його можна навіть в екстремальних умовах – наприклад, під час масових спортивних заходів або в дикій природі.

Зйомка під будь-яким кутом
Похилий поворотний дисплей дозволяє в індивідуальному порядку підбирати кут зйомки в залежності від особливостей кадру. Ця особливість перетворює фотоапарат в відмінне рішення для створення портретної, пейзажної, побутової та навіть документальної фотографії.
Ефекти на будь-який смак
На відео і фото безпосередньо в процес зйомки можна накладати різні ефекти. Для підбору їх інтенсивності доступний зручний режим попереднього перегляду.
Зручне керування
Сенсорний дисплей в тандемі з механічними кнопками дозволяє управляти гаджетом навіть без професійної підготовки. Саме завдяки продуманому, максимально ергономічному розташуванню і високої чутливості елементів керування NIKON Z50 Body можна купити і використовувати в якості першої системної фотокамери для початківця фотографа.

бездротову
Модулі для бездротової передачі даних передбачені для з'єднання фотоапарата з іншими гаджетами. Так, через Wi-Fi або Блютуз її можна підключати до смартфонів, комп'ютерів і планшетів.
Для дистанційного керування і обміну мультимедійним контентом призначене брендове додаток SnapBridge від Никон.
Сумісність
Завдяки байонету Z камера Никон сумісна з багатьма оптичними системами з різних серій. Підключати їх можна як без додаткових аксесуарів, так і за допомогою адаптерів (в залежності від конструкційних особливостей).
Також модель працює в тандемі з зовнішніми спалахами, пультами ДУ, мікрофонами і іншими комплектуючими.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








