- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- NIKON
- Фотоапарат Nikon Z50 + 16-50 VR (VOA050K001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 2
- Фото
Фотоапарат Nikon Z50 + 16-50 VR (VOA050K001)













Схожі товари
Фотоапарати NIKON
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат NIKON D780 body (VBA560AE) 115 199 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | Z50 |
| Тип фотокамери | Системна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Для початківців, Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Nikon Z |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | APS-C |
| Кількість мегапікселів | 20,9 Mpix |
| Тип процесора | EXPEED 6 |
| Світлосила | f/3.5 - 6.3 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 51200 |
| Максимальний розмір знімка | 5568 x 3712 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 24, 25, 30, 50, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 11 |
| Оптичне збільшення | 3 X |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.2" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI, USB, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | EH-73P |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | TTL |
| Кількість точок фокусування | 209 |
| Фокусна відстань, мм | 16-50 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 20 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 1,02х |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 93,5x126,5x60 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | JPEG, NEF (RAW) |
| Об'єктив у комплекті | 16-50 VR |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | USB-кабель, Акумуляторна батарея, Документація, Захисна кришка для байонета, Об'єктив, Гумовий наглазник, Ремінець, Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x18x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,13 |
| Артикул | VOA050K001 |
| Штрихкод | 4960759903808 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Фотоапарат NIKON серії Z50 + 16-50 VR ловить ідеальні моменти і захоплює в кадр красу навколишнього світу. Використовуючи беззеркальную фотокамеру знімки і відео вийдуть максимально чіткими і реалістичними. Навіть при поганому освітленні, кольору на зображенні залишаються яскравими. Техніка проста і зручна у використанні навіть для початківця фотографа.

Зовнішнє виконання і корисні можливості
При виготовленні корпусу використовується два види матеріалу – пластик і алюмінієвий сплав. Камера виходить легкої, але в той же час стійкою до пошкоджень і деформацій під час випадкових падінь. Навіть при тривалій зйомці не втомлює рук, тому незамінна в тривалій подорожі. Лаконічний, але в той же час стильний дизайн в універсальному чорному кольорі припаде до смаку самому вимогливому користувачеві.
Управління здійснюється мануально, кнопки розміщені на корпусі максимально зручно і ергономічно. Написи на поверхні не стираються з часом, нанесені лазером.
Додаткові роз'єми представленої моделі дозволяють підключити різні аксесуари:
- пульт дистанційного керування;
- спалаху різного типу;
- мікрофон;
- навушники;
- зовнішні накопичувачі.
Завжди залишатися на зв'язку і підключатися до інших пристроїв допоможе бездротове підключення по Wi-Fi і Bluetooth.
Така особливість робить пристрій ще більш функціональним і затребуваним.

Ідеальна якість знімків
Nikon Z 50 – це модель з 20,9-мегапіксельним DX датчиком, який сприймає велика кількість кольору, тим самим збільшуючи деталізацію картинки. Нічний режим зйомки забезпечить власника відмінними фото навіть в темний час діб.
Никон доповнений інноваційними функціями, які не просто зручний спосіб упорядкування, але і забезпечують хороший кадр:
- АФ – швидка, точна і плавна система комбінованої автофокусування. Фокус установлюється моментально навіть на об'єкти в русі і охоплює 90% кадру.
- Світлочутливість ISO 100-51 200 добре підходить для зйомок портретів і деталізованих міських пейзажів у сутінках.
- Камера інтуїтивно розпізнає очі і фокусується на обличчі.
Залишатися непомітним допоможе режим відключення звукових ефектів. Це допоможе зберегти самі незабутні події не зіпсувавши момент.

Кінематографічна відеозйомка
Електронний видошукач допоможе знімати повнокадрові відеоролики у форматі 4K і відображати реалістичне зображення. Також присутня можливість отримання прискорених або навпаки уповільнених фільмів у форматі Full HD.
Повне виключення фактора обрізки дозволяє використовувати весь простір кадру.
Камера доповнена творчими ефектами для додання оригінальності відзнятої сцени.

Великий рідкокристалічний дисплей з сенсорним керуванням можна для зручності переміщати в площині.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення