- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS RP+RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM (3380C107)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Фото
Фотоапарат CANON EOS RP+RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM (3380C107)
295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)581353
Фотоапарат CANON EOS 250D 18-55 DC III + EF 50 mm f/1.8 STM (3454C009EF50)581334
Фотоапарат CANON EOS 4000D 18-55 DC III + EF 50 mm f/1.8 STM (3011C004EF50)Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат CANON EOS R6 Body (4082C044) 103 299 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS RP |
| Модельний ряд | RP |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Canon RF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 26,2 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | f/4 - 6.3 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-40000 |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 25, 30, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 5 |
| Стабілізація зображення | Електронна стабілізація |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1 040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI mini (тип С), USB, USB Type-C, Вхід для мікрофона, Вихід на навушники |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | LP-E17 |
| Знімків на заряді, шт | 250 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне фокусування |
| Фокусна відстань, мм | 24-240 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,7X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Пилозахищеність |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 85х132,5х70 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | AVC, H.264, MPEG-4 |
| Формат файлів | AAC, H.264, JPEG, MPEG-4, RAW |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | RF 24-240mm F4-6.3 IS USM |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумуляторна батарея, Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 18x22x28 |
| Вага в упаковці, кг | 2,23 |
| Артикул | 3380C107 |
| Додатково | Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Фотоапарати canon full frame |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Маленька, легка і зручна у використанні повнокадрова беззеркальная камера – з її допомогою створювати чудові знімки на ходу стало просто, як ніколи раніше.

Творча сила з розвиненим інтелектом
Canon EOS RP пропонує потужність полнокадровой беззеркальной камери в компактному і легкому корпусі серії EOS R, а також чудові можливості для творчості, виведуть вашу фотографію на якісно інший рівень.
Доступність для будь-якого
Дізнайтеся, як працюють з Canon EOS RP любителі і як вони використовують переваги полнокадровой беззеркальной камери з об'єктивами EF І EF-S ДЛЯ зйомки зображень, що відрізняються неперевершеною деталізацією та глибиною.
Легкий корпус зі зручним кріпленням об'єктива
Canon EOS RP – це практична, повнокадрова беззеркальная камера, завдяки надсучасному об'єктива RF пропонує безліч можливості для творчості. Кріплення RF з широким діаметром, високою швидкістю обміну даними і коротким відстанню задньої точки фокусування стане ідеальною основою для вашої майбутньої повнофункціональної системи.
Нові стандарти якості полнокадровой зйомки
Canon EOS RP оснащені 26,2-мегапіксельним CMOS-сенсором, який завдяки процесору DIGIC 8 і вбудованому цифровому оптимізаторові зображення забезпечить відмінний результат, зокрема в умовах слабкого освітлення, і дозволяє ділитися ними безпосередньо з камери.
Освойте новий стиль зйомки
Canon EOS RP пропонує нові переваги полнокадровой камери. Ви можете фотографувати, використовуючи спеціальну лінійку повнокадрових об'єктивів серії RF, а також підключати різні об'єктиви EF і EF-S через адаптер і це ніяк не вплине на оптичні характеристики пристрою.
Зручність EOS – без будь-яких компромісів
Зручний ергономічний дизайн легкого корпусу EOS вагою 485 г разом з сенсорним екраном зі змінним кутом нахилу і електронним OLED-видошукач з високою роздільною здатністю забезпечують новий рівень зручності використання фотокамери.
Миттєва фокусування при будь-яких обставинах
Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS – це розширена зона АФ і найвища в світі швидкість АФ2 тільки 0,05 секунди для 4779 положень, чутливість якого для зйомки в умовах слабкого освітлення становить лише -5 EV3. Функція автоматичного наведення фокусу на очі надасть чіткості створюваним вами портретів, а брекетінг фокусування забезпечить максимальну глибину різкості зображення.
Зручна зйомка, без зайвих проблем
Знімайте в тихому режимі або керуйте роботою камери дистанційно за допомогою Wi-Fi. Робіть якісні знімки будь-яких рухомих об'єктів зі швидкістю зйомки до 5 кадрів/с, а потім обробляйте їх безпосередньо в камері і надсилайте за допомогою програми Canon Camera Connect.

Створюйте високоякісні і бездоганно чіткі відео
Цілий ряд простих і зручних у використанні кодеків дозволяє насолоджуватися перевагами плавного фокусування, яке пропонує технологія АФ Dual Pixel CMOS, і неймовірно чіткою відеозйомки без тремтіння з системою цифрової стабілізації і дозволом 4K. Роз'єми для мікрофона і навушників надають повний контроль над звуком, а сенсорний РК-екран зі змінним кутом огляду забезпечує стабільність і чіткість зображення об'єкта зйомки.





- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

