- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS RP+RF 24-105L+адаптер EF-RF (3380C045)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5
- Опис
- Аксесуари 3
- Фото
Фотоапарат CANON EOS RP+RF 24-105L+адаптер EF-RF (3380C045)
295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)653443
Фотоапарат CANON PowerShot V1 Black (6390C005)Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS RP |
| Модельний ряд | RP |
| Тип фотокамери | Системна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Canon RF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 26,2 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | f/3.5 - 5.6 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-40000 |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 25, 30, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 5 |
| Витримка | 30 - 1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1 040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI mini (тип С), USB, USB Type-C, Вхід для мікрофона, Вихід на навушники |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | LP-E17 |
| Знімків на заряді, шт | 250 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне фокусування |
| Фокусна відстань, мм | 24-105 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 40 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,7X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Пилозахищеність |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 85х132,5х70 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | AVC, H.264, MPEG-4 |
| Формат файлів | AAC, H.264, JPEG, MPEG-4, RAW |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | RF 24-105L |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер EF-RF, Акумуляторна батарея, Кришка корпусу, Об'єктив, Ремінь, Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x22x37 |
| Вага в упаковці, кг | 2,85 |
| Артикул | 3380C045 |
| Штрихкод | 8714574661308 |
| Додатково | Бездзеркальні фотоапарати CANON, Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Фотоапарати canon full frame, Бездзеркальні (системні) Full Frame фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Можно ли подключить внешнюю вспышку к данному фотоаппарату?
Здравствуйте, Василий. Внешнюю вспышку подключить можно
Очень классные получаются снимки на таком фотоаппарате. Я давно о нем мечтала и купила совсем недавно. Теперь весь компьютер заполнен моими фотками. Но главное, что они высочайшего качества. И насыщенные цвета, и яркость, и нигде не размытые. Эта профессиональная камера позволяет фотографировать и ночью, и в солнечную погоду. Таскаю ее с собой ежедневно в сумке, и в любое время под рукой, и не тяжелая по весу.
Пожалуй, это можно назвать материальным воплощением мечты для человека, который знает толк в тонких работах. Здесь невероятно широкий диапазон настроек, да и само устройство улавливает тонкости света, тени или ракурса. По большому счету, особо не вникал в настройки, разобрался сразу на деле. Меню доступное для восприятия, управление продуманное. Обмен кадрами выполняю, используя современные возможности подключений, часто без провода.
Я профессионально занимаюсь фотографией и приобрел для работы фотоаппарат CANON с адаптером. Перед выбором все-таки посоветовался с другом, он тоже фотограф и прислушался к его совету, чтобы не ошибиться по качеству и цене. Теперь с уверенностью говорю, что это лучший на моей практике аппарат. Широкоугольный объектив, полнокадровая камера, позволяет делать снимки высочайшего класса четкости и реалистичности по цветовой гамме. Управлять им можно даже через Wi-Fi. Процессор DIGIC 8 и функция DLO позволяют быстро обрабатывать изображения. Снимает бесшумно, имеет в своем арсенале огромное количество разных программ съемки.
Опис
Компактна, легка і проста в управлінні повнокадрова беззеркальная камера для творчих особистостей, які завжди в русі.
Canon EOS RP – це практична беззеркальная повнокадрова камера з неймовірним творчим потенціалом, який забезпечується за рахунок об'єктивів RF. Великий діаметр, швидкий час відгуку і короткий задній відрізок кріплення RF стануть ідеальною відправною точкою у вашій роботі з полнокадровой системою майбутнього.
26,2-мегапіксельний датчик зображення CMOS, встановлений в камері Canon EOS RP, дає можливість знімати при слабкому освітленні, а процесор DIGIC 8 і вбудована функція DLO дозволяють витрачати менше часу на постобработку зображень.
Canon EOS RP дозволяє поглянути з іншого боку на переваги полнокадровой зйомки. Фотографуйте за допомогою спеціальної лінійки повнокадрових об'єктивів RF або об'єктивів EF і EF-S, які можна підключити до камери c допомогою адаптера без втрати оптичної якості.
Від фотозйомки в тихому режимі до керування камерою дистанційно за допомогою Wi-Fi. Не пропустіть жодна подія, використовуючи серійну зйомку зі швидкістю до 5 кадрів/сек., А також можливість обробляти зображення прямо в камері і публікувати їх через додаток Canon Camera Connect.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







