- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS 850D Body (3925C017)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Фото
Фотоапарат CANON EOS 850D Body (3925C017)
295590
Фотоапарат CANON EOS 1DX Mark II (0931C012)581392
Фотоапарат CANON EOS R10 + RF 16 mm f/2.8 STM (5331C046RF16)581397

Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Фотоапарат CANON EOS R6 Body (4082C044) 103 299 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS 850D Body |
| Модельний ряд | EOS |
| Тип фотокамери | Дзеркальна камера |
Основні характеристики
| Тип кріплення об'єктива | Canon EF, Canon EF-S |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | APS-C |
| Кількість мегапікселів | 24 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 8 |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 25600 |
| Максимальний розмір знімка | 6000x4000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 25 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 7.5 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Стабілізація зображення | Залежить від об'єктива |
| Витримка | 30-1/4000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | mini HDMI, USB, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | LP-E17 |
| Знімків на заряді, шт | 800 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне |
| Кількість точок фокусування | 45 |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Оптичний (пентапризма) |
| Покриття кадру (видошукач),% | 95% |
| Збільшення видошукача | 0,82X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Полікарбонатна смола зі скловолокном |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 102,6х131х76,2 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4, MPEG-4 AVC (H.264) |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 12x22x28 |
| Вага в упаковці, кг | 1,24 |
| Артикул | 3925C017 |
| Штрихкод | 8714574665566 |
| Додатково | Дзеркальний фотоапарат Canon , Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Фотоапарати canon з Wi-Fi |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Отличная зеркалка. Оптику оставил с предыдущего 700д, к нему был 18-135 и 50/1.8. Апгрейдом доволен
Опис
CANON EOS 850D
Відкрийте нові творчі можливості та керуйте процесом з цієї універсальної цифрових дзеркальних камер для створення фото і відео.

Новий рівень фотографії
Новий рівень керування творчими можливостями: створюйте фотографії з високою деталізацією і приголомшливі відео в форматі 4K за допомогою легкої цифрової дзеркальної камери з можливостями підключення, яка надихає і вражає можливостями.
Зберігайте історії зі свого життя і керуйте творчим процесом
Розкрийте свій творчий потенціал з камерою, яка надихає. Від яскравих зображень 24,1 МП з високою деталізацією до приголомшливих відео в форматі 4K – EOS 850D дозволить вам повністю контролювати процес зйомки.

Творіть і керуйте процесом
Слідкуйте за кадром через оптичний видошукач і налаштовуйте параметри за допомогою елементів керування на задній панелі і верхнього диска керування. Створіть із камери з мобільним пристроєм для дистанційного керування, а також редагуйте кадри прямо в камері.

Фотографії та відео професійної якості
Створюйте фотографії та відео 4K з датчиком зображення 24,1 МП і технологією Dual Pixel CMOS AF, а також датчиком автофокусування ємністю 45 точок хрестового типу і системою iTR (автофокусування з функцією стеження і розпізнавання).

Поймайте момент
Відстежуйте об'єкти в режимі зйомки до 7 кадрів/сек., Використовуйте автофокусування на очах у режимі Live View, поліпшену автофокусування iTR з виявленням осіб, а також сенсорний екран з можливістю регулювання кута нахилу, щоб не упускати цікаві моменти і створювати кращі зображення.

Підключайтеся для миттєвої відправки знімків з будь-якої точки планети
Підключайте камеру EOS 850D до мобільних пристроїв через Bluetooth®*і Wi-Fi, редагуйте зображення в DPP Express ** для повноцінної обробки RAW навіть в поїздках, а також створювати резервні копії на ПК за допомогою автоматичної синхронізації.
Компактна і легка
Ця легка і компактна камера створена для зйомки в будь-яких поїздках, а завдяки екрану зі змінним кутом нахилу ви можете без праці робити знімки за будь-яких ракурсів.

Додаток Canon Photo Companion
Кожен оператор або творець візуальних історій іноді потребує допомоги. Додаток Photo Companion стане для вас персональним гідом і допоможе втілити свої ідеї в життя за допомогою вправ, навчальних уроків, рад і технічних прийомів.

Оцініть систему EOS в дії
Оцініть можливості неймовірної системи EOS – встановлюйте на камеру будь-які об'єктиви EF і EF-S, використовуйте спалаху Speedlite для контролю над освітленням або підключайте зовнішній мікрофон через стереороз'єм 3,5 мм.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





