- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- PANASONIC
- Фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ300 Black (DC-TZ300E-K)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ300 Black (DC-TZ300E-K)















Схожі товари
Фотоапарати PANASONIC
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | LUMIX DC |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Ні |
| Тип матриці | BSI-CMOS |
| Розмір матриці | 1 '' (13,2x8,8 мм) |
| Кількість мегапікселів | 20,1 Mpix |
| Тип процесора | Venus Engine |
| Світлосила | f/3.3 - 6.4 |
| Максимальний розмір знімка | 5472x3648 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 120 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 15 X |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Відео HDR | Без підтримки HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1840 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | Micro HDMI, USB Type-C |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I) |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Знімків на заряді, шт | 360 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто |
| Кількість точок фокусування | 49 |
| Фокусна відстань, мм | 8,8-132 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 50 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MP4 |
| Формат файлів | JPEG, MP4, RAW |
| Фірмові технології | Focus Stacking |
| Об'єктив у комплекті | Вбудований |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Ремінець, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 36 |
Інші
| Артикул | DC-TZ300E-K |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Завжди з тобою у всі незабутні моменти
У стильному компактному корпусі LUMIX TZ300 поєднує потужний об’єктив із 15‑кратним оптичним зумом і сенсор BSI CMOS типу 1.0. Вона фіксує віддалені сцени, нічні міські пейзажі та темні приміщення з чіткими й детальними кадрами. Від унікальних подорожей до живих подій та повсякденних моментів – ця компактна камера чудово фіксує все.

Чудові результати в кожній сцені
Завдяки 15-кратному оптичному зуму, LUMIX TZ300 знімає віддалені об’єкти з чіткими деталями. Оснащений високопродуктивним об’єктивом, який відповідає суворим стандартам якості, встановленим Leica, він охоплює вражаючий діапазон фокусних відстаней від 24 мм ширококутного до 360 мм телеоб’єктива. Від панорамних пейзажів до віддалених об'єктів, камера забезпечує чіткі, надійні результати в будь-яких умовах зйомки.

Високоякісний об’єктив LEICA DC
LUMIX TZ300 оснащений об’єктивом LEICA DC VARIO-ELMAR з 15-кратним оптичним зумом. Камера має 13 елементів у 11 групах, включно з 5 ASPH-, 1 ASPH ED- та 3 ED-лінзами, поєднуючи ширококутний об’єктив 24 мм із 15‑кратним зумом та сенсором BSI CMOS типу 1.0 у компактному корпусі. Відповідаючи суворим стандартам Leica, цей об’єктив забезпечує відмінну роздільну здатність із мінімальними спотвореннями, відблисками та ореолами.

Приголомшливі нічні знімки з сенсором зображення типу 1.0
Оснащений CMOS-сенсором типу 1.0 із заднім підсвічуванням (BSI), LUMIX TZ300 створює чіткі зображення з мінімальним шумом навіть в умовах слабкого освітлення. Більший сенсор фіксує більше світла, забезпечуючи яскраве та деталізоване зображення слабко освітлених приміщень та нічних міських пейзажів завдяки високій роздільній здатності приблизно 20,1 мегапікселя.

Реалістичне та вражаюче відео у 4K
LUMIX TZ300 підтримує запис відео у форматі 4K з роздільною здатністю 3840 x 2160, що дозволяє відтворювати захопливі сцени подорожей з реалістичною деталізацією. Швидкісна відеозйомка у форматі FHD зі швидкістю 120 кадрів на секунду також дозволяє легко показувати такі моменти, як політ метелика або динамічні спортивні події в уповільненій зйомці.

Фіксуйте моменти у форматі 4K 30 кадрів/с
Завдяки режиму 4K Photo з частотою 30 кадрів на секунду ви можете знімати динамічні сцени, а згодом обрати та зберегти найкращий кадр у високій роздільній здатності. Завдяки цьому легко зафіксувати будь-який ключовий момент.

Налаштуйте фокус після зйомки
Використовуючи технологію 4K Photo, Post Focus дозволяє вибрати область фокусування навіть після зйомки. За допомогою функції Focus Stacking кадри, зняті з різними зонами фокусування, можна об’єднати в одне зображення зі збільшеною глибиною різкості. Особливо зручно для макрозйомки, де глибина різкості обмежена.

Чіткі, стабільні фотографії та відео
Навіть при зйомці на телеоб’єктиві або вночі з рук, POWER O.I.S. ефективно компенсує тремтіння камери, забезпечуючи чіткі та різкі знімки. Під час зйомки відео в русі 5‑осьовий гібридний O.I.S.+ додатково зменшує розмиття, забезпечуючи плавне та стабільне відео.

Режим творчого контролю з 22 унікальними ефектами фільтрів
Серед 22 ефектів фільтрів є Toy Pop, який створює яскраві та насичені знімки в стилі іграшкової камери, та Dynamic Monochrome, який підвищує контраст для ефектних чорно-білих кадрів. За допомогою цих опцій ви можете створювати образи, що відповідають вашому стилю.

Швидке та просте перенесення на ваш смартфон
За допомогою програми Panasonic Image App ви можете підключити камеру до смартфона через Bluetooth та передавати фотографії й відео через Wi-Fi. Будь то публікація у соцмережах під час подорожі або обмін моментами з родиною та друзями, ви можете миттєво ділитися своїми спогадами.

Вбудований спалах для зйомки в умовах слабкого освітлення
Завдяки вбудованому спалаху можна робити яскраві та чіткі зображення навіть за умов слабкого освітлення. Від портретів на тлі сліпучих нічних краєвидів до групових фотографій на вечірках у приміщенні, кожен кадр виглядає чудово.

Заряджання через USB Type-C будь-де, куди ви йдете
За допомогою кабелю USB Type-C ви можете легко заряджати пристрій від стандартних USB-адаптерів змінного струму, комп’ютерів або портативних зарядних пристроїв, що забезпечує легке заряджання в дорозі.




























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
