- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- PANASONIC
- Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 Silver Black (DC-S9NE-SA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 6
- Відео 2
- Фото
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 Silver Black (DC-S9NE-SA)
Схожі товари
Фотоапарати PANASONIC
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | DC-S9 |
| Модельний ряд | LUMIX DC |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | L-Mount |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 35,6x23,8 мм |
| Кількість мегапікселів | 24,2 Mpix |
| Світлосила | f/3.5 - 5.6 |
| Світлочутливість (ISO) | ISO 100-51200 (extra ISO 50-204800) |
| Максимальний розмір знімка | 12000х8000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6K (5952х3968) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 24, 50, 59,94 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 0,43x |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 1/8000-60 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | V-Log |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1840 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI (тип D), USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | DMW-BLK22 |
| Знімків на заряді, шт | 470 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Гібридне, Контрастний, Фазовий |
| Кількість точок фокусування | 779 |
| Фокусна відстань, мм | 20-60 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 15 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Сенсорний дисплей |
| Основний колір | Червоний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 73,9х126х46,7 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | H.265, HEVC, MOV, MP4, MPEG-4 AVC (H.264) |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | S 20-60 mm f/3.5-5.6 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Бленда, Документація, Задня кришка об'єктива, Кришка корпусу, Кришка об'єктива, Об'єктив, Плечовий ремінь, Фотоапарат, Чохол |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 60 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x14x27 |
| Вага в упаковці, кг | 1,14 |
| Артикул | DC-S9NE-SA |
| Штрихкод | 5025232989362 |
| Додатково | Знижки на фотоапарати |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Підвищте рівень свого контенту в соціальних мережах
Створюйте вражаючий контент прямо з нової повнокадрової камери LUMIX S9, не потребуючи навичок редагування — ідеально підходить для миттєвої публікації в соціальних мережах.

Фотографії та відео, які сяють у соціальних мережах
Завдяки повнокадровому сенсору ця камера забезпечує приголомшливі результати навіть в умовах слабкого освітлення, дозволяючи легко робити дивовижні фотографії та знімати відео з високою роздільною здатністю 4K/6K.

Відео високої роздільної здатності 4K/6K
Ця камера також ідеально підходить для створення відео. Записуйте неймовірно красиві пейзажі та незабутні моменти, які ви хочете зберегти, у високій якості у форматі 4K/6K.

Гнучке кадрування (відкритий затвор)
Знімайте те, що вам потрібно, і обрізайте те, що вам не потрібно. Отримайте всі співвідношення сторін з одного знімка. Якщо ви захочете відредагувати його пізніше, нове відео 4K у режимі MP4(Lite) ідеально підходить для передачі на ваш смартфон. Просто скористайтеся застосунком LUMIX Lab, щоб обрізати його до потрібного співвідношення сторін.

Сфокусуйтесь на швидких об’єктах
Фазове гібридне автофокусування забезпечує різке зображення як нерухомих, так і рухомих об’єктів. Для відео він гарантує, що ваш об’єкт завжди буде у фокусі, незалежно від місця кадру.

Чіткі нічні фотографії та відео з рук
Знімайте з рук і отримуйте стабільну зйомку у будь-якій ситуації. Потужна стабілізація зображення забезпечує плавність відеозйомки незалежно від ситуації.

Попередні налаштування
Функція «LUT у реальному часі» кардинально змінює контент. Ви можете застосувати кінематографічний вигляд безпосередньо в камері, без трудомісткого редагування. Виберіть із широкого спектра LUT у застосунку LUMIX Lab або створіть власний особистий стиль для використання в камері.

Застосунок LUMIX Lab
З’єднайте камеру зі смартфоном у три кроки, і легко передавайте вміст на смартфон за допомогою надшвидкого з’єднання Wi-Fi. Ви також можете обрізати, регулювати яскравість, застосовувати LUT (попереднє налаштування підпису) тощо.

Подовжений ресурс акумулятора
Камера постачається з акумулятором DMW-BLK22. Ви також можете використовувати камеру, живлячи її від мобільної батареї та кабелю USB Type-C, щоб вона завжди була готова до використання, де б ви не були.

Розширений діапазон масштабування
Гібридне масштабування розширює діапазон масштабування фотографій і відео. Гібридне масштабування — це комбінація оптичного масштабування та обрізання зумом. Ця функція дозволяє вам розширити діапазон вражень, навіть якщо ви носите з собою лише мінімум спорядження.

Створюйте емоційні відео
Розкрийте свою творчість за допомогою режимів уповільненої та прискореної зйомки, щоб ділитися захоплюючими сповільненими відео.

Більше креативності
Однією з переваг бездзеркальної камери є те, що ви можете будь-коли змінити об’єктив і насолоджуватися новими враженнями. LUMIX S9 також можна поєднувати з об’єктивами систем L-Mount інших компаній. Знайдіть своє власне унікальне вираження серед великої різноманітності варіантів.

LUMIX S 20-60 мм F3.5-5,6
Компактний стандартний варіооб’єктив, що ідеально підходить для швидких знімків, водночас забезпечуючи знімання ширококутних сцен і крупних планів.

Комбінація зручності та універсальності
Цей компактний і легкий зум-об’єктив з фокусною відстанню від 20 мм забезпечує чудову якість зображення при зніманні фото та відео. Він підходить для знімання пейзажів, деталей, а також для фото- чи відеознімання в приміщенні.

Бездоганне знімання крупним планом
Використовує максимальне збільшення 0,43x і мінімальну відстань фокусування 0,15 м для створення бездоганних знімків крупним планом від квітів до сервірування столів.

Дизайн із захистом від пилу, бризок та морозу
LUMIX S 20–60 мм F3,5–5,6 підходить для знімання в найскладніших умовах завдяки конструкції із захистом від пилу та бризок, що дає змогу знімати за температури до -10°C.

Ідеально підходить для відеознімання
Об’єктив забезпечує швидке й точне автофокусування, а також плавну зміну діафрагми, що має велике значення для сучасних авторів контенту й надає можливість знімати чудові відео з роздільною здатністю 4K та фотографії.

Конструкція об’єктива S-R2060
Оптимізована конфігурація має 11 елементів у 9 групах, включаючи 2 асферичні, 3 ED-лінзи з надзвичайно низькою дисперсією та 1 лінзу UHR, щоб мінімізувати аберації та забезпечити відмінну роздільну здатність.












- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






