- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- PANASONIC
- Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 Jet Black (DC-S9NE-K)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 6
- Відео 10
- Фото
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 Jet Black (DC-S9NE-K)




















Схожі товари
Фотоапарати PANASONIC
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 |
| Модельний ряд | LUMIX DC |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | L-Mount |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 35,6x23,8 мм |
| Кількість мегапікселів | 24,2 Mpix |
| Світлосила | f/4.5 - 6.3 |
| Світлочутливість (ISO) | ISO 100-51200 (extra ISO 50-204800) |
| Максимальний розмір знімка | 12000х8000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6K (5952х3968) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 24, 25, 30, 48, 50, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 0,28х |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 60 - 1/8000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | V-Log |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1840 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI (тип D), USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC (UHS-I), SDHC (UHS-II), SDXC (UHS-I), SDXC (UHS-II) |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | DMW-BLK22 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Гібридне автофокусування (АФ із визначенням фази / АФ із визначенням контрастності) |
| Кількість точок фокусування | 779 |
| Фокусна відстань, мм | 18-40 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 15 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Сенсорний дисплей |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 73,9х126х46,7 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | H.264, H.265, HEVC, MOV, MP4, MPEG-4 AVC (H.264) |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | S 18-40mm f/4.5-6.3 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Задня кришка об'єктива, Кришка корпусу, Кришка об'єктива, Об'єктив, Плечовий ремінь, Фотоапарат, Чохол |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 60 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x14x27 |
| Вага в упаковці, кг | 1,16 |
| Артикул | DC-S9NE-K |
| Штрихкод | 5025232968992 |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Підвищіть рівень свого контенту в соціальних мережах
Створюйте захоплюючий контент прямо з нового повнокадрового фотоапарата LUMIX S9, не володіючи спеціальними навичками редагування - ідеально підходить для миттєвої публікації в соціальних мережах.

Фотографії та відео, які сяють у соціальних мережах
Завдяки повнокадровому сенсору цей фотоапарат забезпечує приголомшливі результати навіть в умовах слабкого освітлення, дозволяючи легко знімати відео з високою роздільною здатністю 4K/6K та вражаючі фотографії.

Наповнений функціями професійного рівня
LUMIX S9 маленький і компактний, але оснащений функціями професійного рівня: фазовий гібридний автофокус і потужна стабілізація зображення.

Від зйомки до публікації за 30 секунд
Застосунок LUMIX Lab змінює спосіб обміну. Легко передавайте контент на свій смартфон за допомогою надшвидкого з’єднання Wi-Fi.

Відео високої роздільної здатності 4K/6K
Цей фотоапарат також ідеально підходить для створення відео. Записуйте неймовірно красиві пейзажі та незабутні моменти, які ви хочете зберегти, у високій якості у форматі 4K/6K.

Гнучке кадрування (відкритий затвор)
Знімайте те, що вам потрібно, і обрізайте те, що вам не потрібно. Отримайте всі співвідношення сторін з одного файлу. Якщо ви захочете відредагувати його пізніше, нове відео 4K у режимі MP4(Lite) ідеально підходить для передачі на ваш смартфон. Просто скористайтеся застосунком LUMIX Lab, щоб обрізати його до потрібного співвідношення сторін.

Сфокусуйтесь на швидких об’єктах
Фазове гібридне автофокусування забезпечує різке зображення як нерухомих, так і рухомих об’єктів. Для відео автофокусування гарантує, що ваш об’єкт завжди буде у фокусі, незалежно від місця кадру.

Чіткі нічні фотографії та відео з рук
Знімайте з рук і отримуйте стабільну зйомку у будь-якій ситуації. Потужна стабілізація зображення забезпечує плавність відеозйомки незалежно від ситуації.
Застосунок LUMIX Lab
З’єднайте фотоапарат зі смартфоном у три кроки, і легко передавайте вміст на смартфон за допомогою надшвидкого з’єднання Wi-Fi. Ви також можете обрізати, регулювати яскравість, застосовувати LUT (власні налаштування) тощо.
Подовжений ресурс акумулятора
Фотоапарат постачається з акумулятором DMW-BLK22. Ви також можете використовувати фотоапарат, живлячи його від мобільної батареї по кабелю USB Type-C, щоб він завжди був готовий до використання, де б ви не були.

Розширений діапазон масштабування
Обрізання зумом/Гібридне масштабування розширює діапазон масштабування фотографій і відео. Гібридне масштабування - це комбінація оптичного масштабування та обрізання зумом. Ця функція дозволяє вам розширити діапазон вражень, навіть якщо ви носите з собою лише мінімальне спорядження.

Створюйте емоційні відео
Розкрийте свою творчість за допомогою режимів уповільненої та прискореної зйомки, щоб ділитися захоплюючими сповільненими відео.

Більше об'єктивів - більше креативності
Однією з переваг бездзеркальної камери є те, що ви можете будь-коли змінити об’єктив і насолоджуватися новими враженнями. LUMIX S9 також можна поєднувати з об’єктивами систем L-Mount інших компаній.

Універсальний і легкий, ідеальний об’єктив для щоденних моментів
Компактний зум-об'єктив для зручного щоденного використання. Він пропонує діапазон фокусних відстаней від 18 мм для ширококутних знімків до 40 мм, для зйомки портретів із природною перспективою, що дає вам можливість насолоджуватися різноманітними знімками.

Найменший та найлегший у світі зум-об'єктив
Завжди поруч, куди б ви не пішли. Завдяки застосуванню висувної системи масштабування загальна довжина та вага об’єктива були зменшені більш ніж вдвічі порівняно зі звичайним варіооб’єктивом серії LUMIX S.

Конструкція об’єктива
Оптимізована конфігурація передбачає 8 елементів у 7 групах, включно з 3 асферичними лінзами, 2 лінзами зі скла ED та 1 лінзою UHR для мінімізації аберацій і забезпечення відмінної роздільної здатності.

Конструкція із захистом від пилу, бризок та морозу
Цей об’єктив, створений для зйомки в найскладніших умовах завдяки своїй конструкції, захищеній від пилу й бризок, дає змогу знімати за температури до -10 °C. Фтористе покриття, нанесене на передню лінзу, запобігає прилипанню масляного бруду.

Ідеально підходить для відеозйомки
Об’єктив забезпечує швидке й точне автофокусування, а також плавну зміну діафрагми, що має велике значення для сучасних авторів контенту й надає можливість знімати чудові фотографії та відео з роздільною здатністю 4K.






































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
