- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Кліматична техніка
- Тепла підлога
- Veria
- Тепла підлога Veria Quickmat 150 двожильний нагрівальний мат 375 Вт, 230V, 2,5 м2, 0,5х5м (189B0164)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 1
- Фото
Тепла підлога Veria Quickmat 150 двожильний нагрівальний мат 375 Вт, 230V, 2,5 м2, 0,5х5м (189B0164)
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Серія | Veria QuickMat 150 |
| Вид теплої підлоги | Електричний |
| Тип виробу | Нагрівальний мат |
| Призначення | Під плитку та кахель |
| Площа обігріву, кв.м | 2,5 |
| Установка | Всередині приміщення |
Додаткові характеристики
| Країна-виробник | Данія |
Фізичні характеристики
| Тип мату | Двожильний |
| Довжина, м | 5 |
| Потужність, Вт | 375 |
| Принцип обігріву | Електричний |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 21x24x59 |
| Вага в упаковці, кг | 1,63 |
| Артикул | 189B0164 |
| Штрихкод | 5703466206836 |
| Додатково | Нагрівальні мати під плитку |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Можно ли установить под плитку данный теплый пол?
Здравствуйте, Игорь. Да, под плитку установить можно
Наконец-то я нашел хороший теплый пол. Данная конструкция полностью соответствует моим требованиям и выполнена из прочных материалов с высокой стойкостью к воздействию влаги и других механических факторов. Установка очень простая, справится самостоятельно очень легко. По цене вопросов не возникало, нагревается за считанные минуты.
Мне порекомендовал брат поставить эту систему в ванную комнату, как раз размер мата идеально совпал с необходимым. При этом, поскольку не укладывал раньше теплый пол, структура Вериа позволяет выполнить задачу беспроблемно. Кабель закреплен практично, такая конструкция удачно ложится, плитку пола прогревает достаточно быстро, установка с регулируемой температурой.
Из какого материала внутренняя изоляция этого нагревательного мата ?
Здравствуйте, Константин. Внутренняя изоляция - тефлон MFA/PFA.
Відео
Опис
Нагрівальний двожильний мат Veria Quickmat для установки безпосередньо під покриття підлоги без формування товстої цементної стяжки, і встановлюється в основному під плитку в плитковий клей. Нагрівається кабель обладнаний екраном з алюмінієвої фольги. При механічному пошкодженні кабелю, вбудована система екрану буде автоматично виключена – без будь-якого ризику для людей або тварин. Мат представляє синтетичну сітку, на якій закріплений гріючий кабель. Реалізується у вигляді готових комплектів, визначеної площі, повністю готових до монтажу.
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту: | IPX7 |
| Напруга живлення: | 230 В ± 10%, 50 Гц |
| Потужність вироби, при напр. 220В: | 345 Вт |
| Потужність вироби, при напр. 230В: | 375 Вт |
| Тепла підлога | |
| Сер. площа укладання: | 2.5 кв.м |
| Тип покриття | Кахель, керамічна плитка |
| Спосіб монтажу | без стяжки в клей |
| Характеристики кабелю | |
| Вид нагрівального кабелю | двожильний екранований |
| Діаметр кабелю: | 3.5 мм |
| Мін. діаметр вигину: | 3.5 см |
| Холодний кінець: | 1 х 4 м, 2 х 1 мм 2 + екран |
| Внутрішня ізоляція: | Тефлон MFA/PFA |
| Екран: | алюмінієвий, 10 х 0,15 мм |
| Зовнішня ізоляція: | Тефлон PVDF |
| Макс. робоча температура вкл .: | 110° C |
| Макс. робоча температура викл .: | 120° C |
| Мін. температура монтажу: | - 5° C |
| Допуски на опір: | + 10% ÷ -5% |
| Допустима довжина: | + 2% + 10 см ÷ -2% -10 см |
| Характеристики мату | |
| Питома потужність мату (при напр. 220): | 135 Вт/м² |
| Питома потужність мату (при напр. 230В): | 150 Вт/м² |
| Товщина мату: | 4 мм |
| Ширина сітки/зони нагріву: | 48 см/50 см |









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





