- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Кліматична техніка
- Тепла підлога
- Veria
- Тепла підлога Veria Quickmat 150 двожильний нагрівальний мат 1800 Вт, 230V, 12 м2, 0,5х24м (189B0184)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5
- Опис
- Наявність в магазинах
- Відео 1
- Фото
Тепла підлога Veria Quickmat 150 двожильний нагрівальний мат 1800 Вт, 230V, 12 м2, 0,5х24м (189B0184)
Схожі товари
Характеристики
Загальні характеристики
| Серія | Veria QuickMat 150 |
| Вид теплої підлоги | Електричний |
| Тип виробу | Нагрівальний мат |
| Площа обігріву, кв.м | 12 |
| Установка | Всередині приміщення |
Фізичні характеристики
| Тип мату | Двожильний |
| Довжина, м | 24 |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Принцип обігріву | Електричний |
Додаткові характеристики
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 27x30x59 |
| Вага в упаковці, кг | 5,4 |
| Артикул | 189B0184 |
| Штрихкод | 5703466206935 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Какой длины холодный конец у данного теплого пола?
Здравствуйте, Андрей. Длина холодного конца - 4 м
Для нагрева кухни в 10 квадратов теплый пол Veria Quickmat подошел на сто процентов. Мне его посоветовал отец, он электрик и понимает в подобных вещах. Самое важное и главное тут, это скорость нагрева. Данная модель прогревается быстро и не расходует лишнюю электроэнергию, что весьма приятно. По поводу прочности двухжильного кабеля тоже у меня нет претензий, обмотка у него мощная.
Проводник в данном тепловом полу изолированный или нет?
Здравствуйте, Даша. Проводник изолирован алюминиевой фольгой
Соседи в том году себе сделали тёплый пол, поэтому была у меня возможность до покупки посмотреть что это такое и на сколько он эффективный. Велосипед изобретать не стала, купила такой же, что и они Veria Quickmat 150 двухжильный нагревательный мат 1800 Вт, 230V, 12 м2, 0,5х24м (189B0184). Нашла в МОЙО на Саксаганского. Монтаж производили под половую плитку на кухне. Каких то проблем или не состыковок не возникло, всё чудесно нагревается. Можно хоть босиком ходить, стало на много комфортнее и теплее. Особенно в это время когда уже похолодало, а отопительный сезон ещё не начался. Я установкой такого пола осталась довольна. А регулировать такое отопление просто.
Відео
Опис
Нагрівальний двожильний мат Veria Quickmat для установки безпосередньо під покриття підлоги без формування товстої цементної стяжки, і встановлюється в основному під плитку в плитковий клей. Нагрівається кабель обладнаний екраном з алюмінієвої фольги. При механічному пошкодженні кабелю, вбудована система екрану буде автоматично виключена – без будь-якого ризику для людей або тварин. Мат представляє синтетичну сітку, на якій закріплений гріючий кабель. Реалізується у вигляді готових комплектів, визначеної площі, повністю готових до монтажу.
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту: | IPX7 |
| Напруга живлення: | 230 В ± 10%, 50 Гц |
| Потужність вироби, при напр. 220В: | 1650 Вт |
| Потужність вироби, при напр. 230В: | 1800 Вт |
| Тепла підлога | |
| Сер. площа укладання: | 12 кв.м |
| Тип покриття | Кахель, керамічна плитка |
| Спосіб монтажу | без стяжки в клей |
| Характеристики кабелю | |
| Вид нагрівального кабелю | двожильний екранований |
| Діаметр кабелю: | 3.5 мм |
| Мін. діаметр вигину: | 3.5 см |
| Холодний кінець: | 1 х 4 м, 2 х 1 мм 2 + екран |
| Внутрішня ізоляція: | Тефлон MFA/PFA |
| Екран: | алюмінієвий, 10 х 0,15 мм |
| Зовнішня ізоляція: | Тефлон PVDF |
| Макс. робоча температура вкл .: | 110° C |
| Макс. робоча температура викл .: | 120° C |
| Мін. температура монтажу: | - 5° C |
| Допуски на опір: | + 10% ÷ -5% |
| Допустима довжина: | + 2% + 10 см ÷ -2% -10 см |
| Характеристики мату | |
| Питома потужність мату (при напр. 220): | 135 Вт/м² |
| Питома потужність мату (при напр. 230В): | 150 Вт/м² |
| Товщина мату: | 4 мм |
| Ширина сітки/зони нагріву: | 48 см/50 см |









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





